Jump to content
masterix

Къде се произвежда новия Сивик?

Recommended Posts

Първо се извинявам ако има вече подобна тема, но не открих ншо конкретно по въпроса. Та питането ми е къде се произвежда актуалния модел на Сивик седан конкретно? Знам че Хонда имат завод в Турция, но там ли ги правят или...? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо се извинявам ако има вече подобна тема, но не открих ншо конкретно по въпроса. Та питането ми е къде се произвежда актуалния модел на Сивик седан конкретно? Знам че Хонда имат завод в Турция, но там ли ги правят или...? :rolleyes:

:angel:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност в САЩ и Тайланд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питането ми е за модела, който се предлага в България. Логично е да е турска сглобка, но някой може ли да го потвърди със сигурност? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам новия Lancer се прави в Турция, така че предполагам и много други японски коли се правят там. А бе изобщо всичко за БГ пазара се прави от калъфи. Новата 7-ма на BMW се прави в Китай, Рено в Румъния, в Полша се правят няколко марки. Какъв е извода: Който се е уредил с японска сглобка се е уредил ;)И както са казали хората - "Ако искаш истинска кола вземи си Мерцедес от средата на 90-те". Според мен това важи и за другите марки автомобили.Наскоро Мерцедес обявиха, че са склонни да намалят годишната си печалба от 3 милиарда евро на 1 милиард, за да могат да върнат качеството от преди 10 години. Е аджеба смятай тогава колко много е паднало качеството на другите марки, през последото десетилетие.И още нещо - Чух, че на Audi Q7 му сбъгал компа, след интерфренция с клетка на М-тел. Не знам дали е вярно, ама ако е вярно, за кви автомобили говорим днес.Само кола на старо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8-ма генерация Сивик седан се произвежда в Япония !!! Хечбеците са в Англия ;)

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят седан е 7ца,произведен е в Япония, хе4овете в Англия,а купето е в САЩ.8цата сигурно поддарйа тази трдиция но не сам много сигурен.Има седани произведени и в Бразилия,но са за местно ползване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...