Jump to content
kalinkata

големи спирачки

Recommended Posts

здравейте колеги ! интересно ми е някой слагал ли е на сивик спирачки от прелюд втек, и има ли ефект?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да слагал съм по големи спира4ки

Редактирано от Dragi4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не тесе слагат вместо тазове ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не тесе слагат вместо тазове dry.gif

Браво, "МНОГО" полезно мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е трябва ли да сменя и спирачната помпа или може и със старата= и какви дискове да сложа -от legend или prelude ?казаха ми че от vw g60 също ставали :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не тесе слагат вместо тазове dry.gif

Браво, "МНОГО" полезно мнение.
какъвто вапроса такъв и отговора!апарати и дискове можа да сложиш от всичко което намериш просто трява да се наместят.а ефекта е ясен спираш по добре но нетрябва дасе подценяват гумите ! Редактирано от edikoisi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не тесе слагат вместо тазове dry.gif

Браво, "МНОГО" полезно мнение.
какъвто вапроса такъв и отговора!апарати и дискове можа да сложиш от всичко което намериш просто трява да се наместят.а ефекта е ясен спираш по добре но нетрябва дасе подценяват гумите !
питам за конкретни апарати защото четох че стават на колата ми без да се ;наместват;:ph34r:!! ако не си в час по добре си трай ! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не тесе слагат вместо тазове dry.gif

Браво, "МНОГО" полезно мнение.
какъвто вапроса такъв и отговора!апарати и дискове можа да сложиш от всичко което намериш просто трява да се наместят.а ефекта е ясен спираш по добре но нетрябва дасе подценяват гумите !
....... питам за конкретни апарати защото четох че стават на колата ми без да се ;наместват;!!!!! ако не си в час по добре си трай ! :ph34r:
ako беше виждал апарати щеше да е по лесно да разбереш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

струва ми се че акаш в темата а не помагаш

А на мен пък ми се струва че злоупотребяваш с търпението на всички ни :) Колегата продължава да ти отговаря въпреки неподходящия ти тон. А пък аз се правя че не виждам безсмислените ви цитати ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

1.2 бутални апарати от Хонда Легенда+280 мм дискове от Корадо Г60-болт он2.апарати от Прелюд ВТИ може6 да комбинира6 пак с дискове от корадо или да разпробие6 тези от Прелюда на 4 по 100.3.Може6 да сложи6 300 мм и нагоре диск с апарат с подобно захва6тане към 6енкела като Хондовия,в тоя слу4ай прави6 дистанционни планки........ за 1 и 2 си ползва6 твойта си помпа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.2 бутални апарати от Хонда Легенда+280 мм дискове от Корадо Г60-болт он2.апарати от Прелюд ВТИ може6 да комбинира6 пак с дискове от корадо или да разпробие6 тези от Прелюда на 4 по 100.3.Може6 да сложи6 300 мм и нагоре диск с апарат с подобно захва6тане към 6енкела като Хондовия,в тоя слу4ай прави6 дистанционни планки........ за 1 и 2 си ползва6 твойта си помпа

еи това чукане чаках ! мерси колега -това е отговор ! сори ако тона ми не е бил подходящ но все пак мисля че едикойси само акаше даже сереше в темата мир просто искам големи спирачки и явно прелюдовите са моя тип ! още веднъж мерси Драгич !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и като направиш спирачките пусни снимки !!!да видим защо питаше!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Мен също ми е интересно да видя нещо направено, след подобни теми.Колега дай да видим нещо и ние как се прави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi

имам от ИТР за 140 евро са твои!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на моята кола мога ли да и сложа дискови спирачки отзад че тия барабани ме дразнят, ако някой може да помогне с info ще съм му благодарен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да продължавам да СЕРА в темата.Остависи барабаните дисковете са доста по проблемни откъм апарати :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам от ИТР за 140 евро са твои!

супер !от къде да ги взема ?аз съм от Варна но в неделя ще пътувам за София и мога да импровизирам!дай тел за връзка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок, мерси колега :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък аз се правя че не виждам безсмислените ви цитати :)

С 5 цитирани цитати аз сигурно щех да имам бан вече .... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се цупи, твойте бяха повече :) Свен това скоро ще има затягане та, нека се повихрят за последно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...