Jump to content
Guest DazzleDream

Писна ми

Recommended Posts

Guest DazzleDream

некой ми е метнал буркан лютеница на предното скъкло !!!... ;) боже, поне от 12-тия етаж го е метнал, защото целото го е помлял.. мразя го тоя, много много много....... излизам сутринта и гледах в несвяст пет минути.. а днеска прошка се иска.. а на мени ми се ще само да го докопам и ;):D;)

Редактирано от DazzleDream

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DrOxBoLi

Като го докопаш свиркай и със прошка ше го :D:D;););););):D;);) Егати селянията. Ко стана човек не може да си ползва на спокойствие колата ;) се трябва да и трепери ;) бати държавата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

На мен на 08 ве4ерта ми счупиха стъклото на задната врата -онова от 800лв ;):D и ми отмъкнаха...........басенцето.и мен не ме оби4ат ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DazzleDream

ох.. :D и аз тамън снощи са питах дал да не я вкарам на заден, и добре че ма домързя щото тоя с буркана щеше баш задното да отнесе .. а задната кора я тапицирах да ни са виждат колоните от долу.. и верно бати държавата, дето требе да си крием колоните и да си паркираме колите по сенките да не я види некой съсед..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

трайкай си и се ослушвай.... и като дочуеш кой дебил ги прави тия, подсвирни тихичко... :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

е такив като този заслужават да им счипиш всичките крайници ;););):D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DrOxBoLi

Изторията познава не един случай на такива със счупени крайници - зарастват и пак правят вандалщини. За такива трябва Крумови закони :D Геноцид трябва ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demonaz

Свиквайте. Аз преди един месец си купих колата. Вече няма надписчето Хонда (не стига това, но се е отлепила и боята), а миналата седмица някой пендел я беше намацал цялата с черен спрей и трябваше един час да търкам да се махне. Още не съм го намерил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Бах маа му и хората! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dominic

Ако ще ви олекене, като беше хондата ми на 3 месеца - когато я измих пред блока посред бял ден, слезнах след час-два да я издърпам с прахосмукачката - задната емблема я нямаше.Месец след това на Витошка вечерта , свиха и предната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

И комшиите разсъждават"Ейииииииииии някой наро4но ти го е с4упил" :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda-Z

Представям си как се чувстваш... :D Лично аз всяка сутрин слизам изтръпнал и очаквам да видя някаква мизерия, ей така сякаш е най-нормалното нещо на света. Или пък да подскачам вечер при най-малкия шум навън... Нямам думи... ;) Надявам се поне каско да имаш.П. П. В кой квартал се разви случката?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest crx-fan

Като разбереш кой може да е само подскажи.Относно чупенето на крайници ние да му ги оформим па се си мисля че вече нема да е толкова смел :D;);) Ебати държавата сме и ебати хората щом комшиите си правят мизерии!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Представям си как се чувстваш... :D Лично аз всяка сутрин слизам изтръпнал и очаквам да видя някаква мизерия, ей така сякаш е най-нормалното нещо на света. Или пък да подскачам вечер при най-малкия шум навън... Нямам думи... ;) Надявам се поне каско да имаш.П. П. В кой квартал се разви случката?

Има каско,ама и застрахователите са е......ци.В Чайка става слу4ката(Варна)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Представям си как се чувстваш... :D Лично аз всяка сутрин слизам изтръпнал и очаквам да видя някаква мизерия, ей така сякаш е най-нормалното нещо на света. Или пък да подскачам вечер при най-малкия шум навън...

Познато усещане, колега. Особено за квартал като Студентски град, вече претръпнах за какво ли не. Писна ми да я закачат пияни пишлемета. Слагам я на далеко от прозорци (тераси) и пътечки, по които минават много хора. Един път направих тази грешка и се събудих без огледало. Вече само да си чуя алармата и се изстрелвам като тапа. За щастие последните няколко пъти са кучета и котки, ама дано не набарам някой вкарал кретен, че ако и аз съм вкарал, някой ще мре! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Concerto
Отговорено (Редактирано)

а това се случи и на мен преди 2-3 месеца.

Редактирано от Concerto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest crx-fan

Барна ли некой дето рови по чужда кола а то си личи вервайте ми че го набухам едно хубаво и зарад вас :D;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest speedfan

Е бати!!!Т'ва са не хора:D Туи да видиш нещо красиво и место да му се радваш да искаш да го начупиш???????Е бати завистта ебати манталитета!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BRENDEL

...това не ме учудва ни най-малко... за тази държава това е абсолютно нормално..съседите са %%^#^# ..и всеки гледа да те прецака...нали имаще една поговорка 'Не е важно на мен да ми е добре, а на Вуте да му е зле...."....кофти ми е да го призная, ама манталитета ни наистина е...... лелелеле...не се сещам къде в друга държава ще има такъв селянин дето да мета лютеница през балкона ( а той несумнено е бил такъв....иначе от къде ще се сдобие с буркани).. само ми е кофти, щтото такива буклуци като него ни връщат 100 години назад....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

BRENDEL-евала за това изказване :D жалкото е ,че това е горчивата истина ;) но има и нещо друго; не триабва да гледаме в това което правят другите;а по важно е да се замислиме какво правиме ния ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Колеги, аз уж вече съм претръпнал и пак понякога се ядосвам. Примирих се и си карам колата без емблеми. Сега проблемът ми е малко по-различен. Проблемът е, че почнаха да дават книжки на всякакви некадърници и прочее и на 3 месеца съм при бояджията. Наистина някой ще каже бели кахъри, защото са леки ужулвания при паркиране, при които даже и кит не се слага. Ама честно вече ми омръзна. Тамън след кишите я измих и виждам една дълга чера от зелена боя на нечий таралясник по задната броня и задния калник. След това си карам, стана ситуация, скачам на спирачката и озад ме удря един трабант. За щастие на Сивик-а задната пластмасова броня се оказа много здрава и въпросния си остави боята по бронята и задния ми капак, а трабанта се огъна по профила на бронята ми. Ами пинса ми да си виса на 3 месеца при бояджийте и да си права постоянно колата.За всеки случай на всеки ще препоръчам без каско да не кара. Заеади подобни простотии съм извадил, т.е. каското извади 500 кинта за миналата година.Ако на някой му гепат емблемите обаче да знае, че не ги плащат. Плащат само ако са ти одрали боята при свалянето.А иначе наистина не е нормална държава това, да трепериш постоянно, че някой ще ти надере или преебе колата нарочно от завист. Такъв си заслужава да го натрошиш наистина. А и кой каза, че счупено зараствало. Ами аз ше си опраа ламарините, пък на него нека му зарастват счупените колена, ако зарастнат. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DslPowr

Кофти хора станахме :bounce: Като се замисли човек, колко енергия се изразходва за да се направи мизерия на другия? Вместо тая енергия да я впрегне в нещо положително. И всички ка дажат "Евала". Така само той ще си каже "И-и-и-и, баси къф съм як. От нищо не ми пука. Ей на, на който реша, мога да спраскам джама с буркан" И да му се зарадва дребната душица. Тва не е човек. Твоя е пълен боклук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...