Jump to content
xedos_1983

утре ще ходя на оглед за Accord 2000г.

Recommended Posts

Колеги, моля ако има някой който има възможност да доиде с мен утре да ми помогне за един акорд в Карлово, разбрах се с човека че като съм там ще му звънна, така че не съм притиснат от времето ( или поне не много :cool: ) та значи хондата е 1.8, 136 к.с. и е с десен волан, януари 2000 г. Въобще незнам как да преценя състоянието й и дали ще е рентабилно да я взема.Всяка помощ е добре дошла! Мерси предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едва ли ще има проблеми по тази кола, но този десен волан ме тревожи.........прецени си добре искаш ли такава кола и трябва да я вземеш за не повече от 6-7000лв:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

току що ми звънна собственика да каже че я е продал тая вечер. адски гадно ми стана...... а беше на много добра цена..... майната й. всяко зло за добро. нека темата бъде заключена или изтрита.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се стягайИма ХондиИ твойта ще дойдеЗарежи тоя десен волан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си мераклия,ето това е твоята Оферта :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега не се ядосвай твоята кола е някъде там само трябва да си я вземеш, тази не е била за тебе :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега, честито! Да си е караш със здраве и безаварийно :lol: А нотариуси има толкова много... Без предварителни уговорки най-бързо съм се оправял в сградата на ДАЙ до сточна гара. 4-ти етаж мисля, че беше ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joexx

Честито , със здраве да я караш :blink: Нотариус - ул. Владайска №8 ет.2 ,бързо вършат работа, намира се на гърба на Министерството на Земеделието, почти на ъгъла.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, хубава одисея, поне ще си запомниш първото купуване на кола ;) !Със здраве да си я караш и много да и се радваш!П.С. Мислил ли си да и обръщаш волана?

Първо да благодаря за пожеланията и пожелавам да се връщат поне двойно повече ;)Второ, аз вече и свикнах, а и без това си бях решил че няма да й обръщам волана, понеже съм чувал че след обръщането колата вече не била същата и съм склонен да вярвам че е така, а и не съм убеден че тук в България някой може да го направи кадърно, затова няма да поемам излишни рискове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...