Jump to content
stanislav_stz

Изкривени/счупени лети джанти

Recommended Posts

Здравейте! Прегледах темите за бояджии, тенекеджии и реших да пусна тази тема. Понеже съм студент в София и в момента нямам много време да обикалям из града да търся сервизи, ще ви помоля, ако някой е наясно дали в МЛАДОСТ (1,2,3,4) има такъв сервиз. Снощи, благодарение на едно Audi Q7 попаднах в една от "забележителностите" на София, като в последствие изкривих джантата. Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радиал под моста Чавдар, изправят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радиал под моста Чавдар, изправят.

Това което е по пътя Младост --> Дружба, Терминал 1,2? Така или инак ще го открия де, като имам името. Благодаря за информацията!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак не успях да го открия този Мост. Наистина ли е близо до Младост?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един в Дружба2 на пазара родеото гумаджийницата на м комплект33 търси Добри .На мен за изправяне и заварка ми взе 40лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

Все пак не успях да го открия този Мост. Наистина ли е близо до Младост?

Мммда, нема и 10км. :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Думата "Черешово" където пресича "ген. Данаил Николаев" - това е моста Чавдар.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека се опитам аз да ти обесня аз каде е

Хващаш Ал. Малинов от Младост посока Дружба подминаваш Маргел и се ка4ваш на Цариградско Шосе

караш до Плиска и след като подминеш Плиска се отбиваш в дясно по бул. Ситняково / на ъгъла на отбивката има магазин на СЕАТ / и хващаш в посока към Централна гара там в момента сменят трамвайните линии така 4е си дръж дясна лента от нея пак може да продължиш направо

И така караш си направо влизаш в подлеза който е на гара Подуене и след като излезеш от другата страна на гарата държиш дясна лента и то4но след първия светофар които видиш ще видиш голяма автомивка и гуми център които се намират под моста - ТЕ ТОВА Е РАДИАЛ :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ето ти линк с въпросния сервиз "Радиал"Тва ти го намерих с три кликания в гуглето. А за това как да идеш дотам - отвори си картата и го виж къде е точно. Няма смисъл да ти обяснявам надълго и нашироко. Ако се повъртиш малко, тъкмо ще научиш района :cool: Късмет!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stanislav_stz

Аз района горе-долу го знам там, понеже често минавам от там за Централна Автогара. Снощи съм минал даже сигурно покрай това "Радиал", просто не знаех тогава че онзи мост се казва "Чавдар". Ще се оправя, трябваше ми просто горе-долу адрес с номер или близка ориентировка. Благодаря на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз района горе-долу го знам там, понеже често минавам от там за Централна Автогара. Снощи съм минал даже сигурно покрай това "Радиал", просто не знаех тогава че онзи мост се казва "Чавдар". Ще се оправя, трябваше ми просто горе-долу адрес с номер или близка ориентировка. Благодаря на всички!

батенце като си дойдеш в зарата иди в Дълбоки при Слави и си оправяш проблема с джантите за цял живот ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво го мятате човека по върбите? Има Радиал в Младост 3 по диагонал срещу макдоналдс... и там изправят и до бл. 326 има гумаджииница и там изправят...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stanislav_stz

Кво го мятате човека по върбите? Има Радиал в Младост 3 по диагонал срещу макдоналдс... и там изправят и до бл. 326 има гумаджииница и там изправят...

Еее златен си колега! Мерси много, това определено ми е по-близо!А за Слави (Дълбоки) знам, там съм ходил вече 2 пъти :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам още веднъж да благодаря на :brummm:, че не ме прати на майната си и ми свършиха работата. Отидох до блок 326 и им я оставих. Малко не съм доволен от цената (50лв), пукнатината ми беше наистина малка, но като ми трябва спешно и нямам друг избор - така ще е. Определено ми помогна много, то този сервиз бил под носа ми, подминал съм го няколко пъти без да усетя преди това :) .

 

:saaron: Ходих и при "Маргел", но човека като чу "изправяне на джанта" и свали усмивката от лицето си. Каза ми да намина след месец и нещо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...