Jump to content
stanislav_stz

Въпрос относно Honda Epc

Recommended Posts

Здравейте! Има може би малко безсмислен въпрос, но тъй като е ад да открия някои чаркълъци за моя 10 годишен дизел, намерих това което ми трябва в програмата. Имам номера на самата част, въпроса ми е от къде мога да поръчам чудото, че ми трябва наистина. От Стара Загора съм и като ходих по магазините, като им обяснявах какво ми трябва, ми казаха че няма да открия такова нещо. Сега уча в София и един колега от форума ми препоръча едно място, където мога да открия това което ми трябва. Отидох там, намерихме необходимата джаджа, но човека беше така любезен да ми я предложи за скромната сума от 120лв!!! Става въпрос за един клапан на горивната (нафтовата) помпа, който връща нафтата. Ето го и на снимката в EPC:

 

Публикувано изображение

 

Става въпрос за номера 17 и 18. Съответните номера: 91510-P9M-E00 (17) и 91515-P9M-E00(18). Цени според електронния каталог на хонда - 3.95 euro(17) & 0.53 euro(18). Номер 18 ми трябва два пъти, не че цената се повишава особено :) Обща цена според програмата: 5.01 euro. Да живеят далаверджиите и България покрай тях :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми в бултрако или в карада. изборът е твой :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми в бултрако или в карада. изборът е твой :lol:

Бултрако още от сега отпада ;) А какво е "Карада"? Няма ли някакъв начин сам да си поръчам от чужбина? С доставка? Нещо като slhondaparts.com?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти предлагам да разгледаш на Роувър форума, там може някой да предложи нещо. Иначе за тоя дизел от Америка няма да може да си поръчаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Окаy, а ако поръчам тази част от представител като БУЛТРАКО, цената много по-различна ли ще е, отколкото пише в каталога (3.9евро)?Edit: По-скоро се интересувам от някой английски сайт, там по има възможност да намеря компетенция за моята кола, като изключим ebay.co.uk.

Редактирано от stanislav_stz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ами в Бултрако може да се обадиш и да питаш, виж на сайта имат телефон специално за авточасти, обаждаш се, казваш номера и ти казват цена, не ги държат в тайна изобщо.

Редактирано от kicko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така. Този път съм наистина очуден :) Обадих се в Бултрако (които постоянно плюя) и като обща цена за номер 17 и 2x номер 18 ми дадоха 14лв.

 

N17 - 10лв. (ориг. цена - 7.70лв.)

N18 - 2лв. (ориг. цена 1лв.)

 

Сега вярно, че по принцип слагат наистина невероятни цени на чаркалъците но този път съм доволен. Особено като се има предвид, че от тук ми препоръчаха един човек, който бил "сериозен" и ще намеря това което търся. Ами всичко okay, но като сравня 120лв. само за N17 иии 10лв. в Бултрако... някак си не ми се връзва... Благодаря на тези които се отзоваха. Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах си нещата преди 2 дена. Излязоха ми 16лв. Края на другата седмица ще са при мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...