Jump to content
Guest iVo_BMW

Лудите араби! Колите от Бахрейн

Recommended Posts

Guest ma4o
:lol: супер колички :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Немам думи :fun: Кога и в нашта мила страна ще стане така :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest razbiv

От каде ги извадиха тия пръчки тия араби.аз си мислех че о6те се возят на камили. :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

От каде ги извадиха тия пръчки тия араби.аз си мислех че о6те се возят на камили.

Ехе , те ония може да си имат цял завод за коли :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demonaz

Брей, че араби. Тея с чаршафите като ги гледам и сигурно всеки има по 3-4 петролни кладенци. :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest razbiv

Брей, че араби. Тея с чаршафите като ги гледам и сигурно всеки има по 3-4 петролни кладенци. :fun:

Ами да грабваме лопатите и да почваме да копаем. :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest crx-fan

По добре Б-52 и леш а колите за нас :fun::fun::fun::fun: Защо тоя е снимал само веднъж S2000???Разбрах че си пада по италиански бамбини ама да беше щракнал повечко японския боец.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Тези нямат пари, ама грам :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

има и едно EVO и то не лошо.ама верно наи много внимание на мангала с лаборджинито са отделили

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dominic

Хехе, ламборджини, я щото в дата.бг има едно любителско клипче дето са снимани софийското диабло и още две ферарита, едното от които е доста нов модел. И са баш на светофара на Хилтън.Диаблото лекинко щеше да излети.......Явно затова го ценят толкова. :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest crx-fan

Диабло дръ дрън.Преди време в ауто вилд Шумахер правеше тест на такова още бяха ягуар хж220 ферари ф50 бугати 110 порше 911турбо.Та въпросния Шумахер хич не беше впечатлен от диаблото.Ми сълта ми е че можеше повечко да снимат тунингованите бегачки.Иначе ништо против италианските каруци. :fun::fun::fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen
Отговорено (Редактирано)

ееееиталианските каруци мога да ти дам филмче в което са сложили . ламборджини диабло и мурсалианегро (или квото е там) , ферари тва последното дето беше, порше, бмв м5 и хонда NSX.беше състезание на 3 обиколки, ламборджинитата и 2-те бяха първи. след това хондата , поршето и бмв-то, накрая ферари ...и как очакваш да говори шушката за конкурента на ферари ??? нали са си кръвно обидени ламборджини и ферари :fun:

Редактирано от CryoGen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Диабло дръ дрън.Преди време в ауто вилд Шумахер правеше тест на такова още бяха ягуар хж220 ферари ф50 бугати 110 порше 911турбо.Та въпросния Шумахер хич не беше впечатлен от диаблото.Ми сълта ми е че можеше повечко да снимат тунингованите бегачки.Иначе ништо против италианските каруци. :fun::fun::fun:

Колите които биха впе4атлили Шуми се броят на пръстите на 1-ната ми ръка(най вероятно) и повярвай ми няма Хонда която да е между тях.Но като слу6ам как се изказвате за горните коли може да си помисли 4овек 4е карате извънземни болиди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest crx-fan

Ами и да не са извънземни пак ме кефят.Гледах и филмче с Айртон Сена с един NSX значи и той караше и въобще не зле.А лично аз не съм фен на Шуми но не отричам че е карач от класа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Диабло дръ дрън.Преди време в ауто вилд Шумахер правеше тест на такова още бяха ягуар хж220 ферари ф50 бугати 110 порше 911турбо.Та въпросния Шумахер хич не беше впечатлен от диаблото.Ми сълта ми е че можеше повечко да снимат тунингованите бегачки.Иначе ништо против италианските каруци. :unsure::(:P

Шумахер може да е най-добрия във Формула1, обаче е кон с капаци на улицата. Това, че може да кара много бързо формула, не означава, че разбира от серийни коли, и може да ги оцени правилно. Той за това си има шофьор, пилот на самолета, и сигурно и косачката на ливадата си не управлява сам - той управлява само болид. За което му плащат.До сега не съм забелязал Шумахер да има афинитет към автомобили, от какъвто и да е вид.На представянето на Енцо той направи една обиколка, колкото за маркетинговия имидж на колата, някъде около 20 минути по-бавна от обиколката на Лука Бадоер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest crx-fan

Ами може да се поспори.Щом кара болид от Ф-1 сигурно ще се справи със серийна кола :unsure::(:P Значи тестовете на Ауто Билд бяха той да си каже мнението.А колкото хора толкова и мнения.Между другото и аз искам да ми плащат да карам коли ама тия хора дето взимат парите ги гледаме в неделя по телевизора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...