Jump to content
RAZOR_X

Honda Accord Vtec 1999 1,8 !

Recommended Posts

Здравейте,Имам няколко въпроса относно Honda Accord VTEC модел 1998 1,8 1во - заслужава ли си колицата като модел ?2ро - колата която взимам е 1999 (километри - неизвестно) запазена доста (с поотъркани бронички тук там) за 13000 лв (но има и доста екстри - всичко без кожа) - как звучи като цена?3то - какво да подменям след като стане моя - ангренажен ремък, ролки, масла, филтри и ??? какво още?4то - какви проблеми мога да очаквам от този модел Honda ако има някакви по-обичайни ?Предварително благодаря за мненията ! Иначе така или иначе вече съм решил и я взимам ! хайде и поздрави,RAZOR_X

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на въпроса дали си заслужава, отговора е въпрос: кефи ли те? ако те кефи, значи си заслужава. някой може и да не го кефи, ама какво от това? иначе цената е добра. надявам се че колата не е карана на газ или метан. ролки ремъци масла и филтри е добре да ги смениш за да си сигурен. добре е да обърнеш внимание и на свещите. от тоя модел на хонда, както и от моделите на хонда по принцип, няма какви специфични проблеми да очакваш, освен общите работи за всички коли. не може да няма нещо някъде дето да иска да се пипне ако искаш всичко да ти е перфектно. а, относно километрите, една кола не се плаши от каране, а от лоша поддръжка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мнението,мен си ме кефи даже много :rolleyes::( автомобилът !Иначе не е карана на газ никога !! Малко ме притеснява за в бъдеще разхода - чета насам натам че стигал и подминава 11л/100км, но ще видим!Аз основно я взимам за fun през weekend-ите което значи повече извънградско!RAZOR_X

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко са и множко парите май, ама както казва колегата ако те кефи взимай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,Имам няколко въпроса относно Honda Accord VTEC модел 1998 1,8 1во - заслужава ли си колицата като модел ?2ро - колата която взимам е 1999 (километри - неизвестно) запазена доста (с поотъркани бронички тук там) за 13000 лв (но има и доста екстри - всичко без кожа) - как звучи като цена?3то - какво да подменям след като стане моя - ангренажен ремък, ролки, масла, филтри и ??? какво още?4то - какви проблеми мога да очаквам от този модел Honda ако има някакви по-обичайни ?Предварително благодаря за мненията ! Иначе така или иначе вече съм решил и я взимам ! хайде и поздрави,RAZOR_X

Здравей Доста пари са за тази кола Преди 2 или 3 години не мога точно да си спомня но със старите мита се продаде един Акорд 2000 с кожа навигация и Босе аудиосистема за 15000лв с перфектен външен вид Е с възки беше общо взето но ти си направи сметка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tази машина е много добра,относно парите-всичко е според състоянието и ти си преценяваш.И така-двата ремъка:39 и 41 лв.,ролка 64, масло:пълна синтетика 90 лв.филтър 7 лв.,за труд-както намериш.Дотук добре,обаче има и изненади:въздушен филтър под 42 лв. не можах да намеря,и цена от 48 лв. за спирачен маркуч ми се видя соленичка.Но и това се преживява,обаче ми се прецаka спирачната помпа:1-во-няма никаде внос на такова нещо,не че братята от Бултрако няма да ти я внесат до 10 дни,но цената от 585 лв. кара сърцето да прескача...НО!!!-КЕФ ЦЕНА НЯМА!!!:P;);) Специални благодарности на georgivanov!Eвала брато-едно агънце ще изядем като се прибереш,то колата да стане ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя колицата вече си е моя - никой няма да ми я вземе! :bg::) :) (кеф)Проблем ми е да рабера къде могат да сменят Ангренажа (ангринажите - ремаците се оказаха 2 ) и съответните ролки (2-са).Колата се намира в Габрово за момента !Та въпроса сега е кой (къде) в Габрово може да подмени ангренажа :P ? (гледам в форума че има доста Габровци хондажии ако може някой да помогне със савет - Ще съм благодарен)!поздрави, RAZOR_X

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...