Jump to content

Recommended Posts

Какво ще кажете за iCTDI двигателя на Хонда? Отзивите които съм получил са че е много динамичен и икономичен, но също имал проблеми с българската нафта и запушване на филтри.Мисля да си взимам акорд с такъв двигател от Германия, и се чудя дали ще имам проблеми с качествената нафта в България.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bastun

нафтата ти ли ти е проблема.. по скоро да имаш проблеми с нещо друго "качествено" в България

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам такава и до момента не съм имал проблеми. Наистина колата е само на 1750км. :) но досега не съм имал грижи. Зареждам OMV Alpine diesel и за сега съм доволен.... средния разход е около 7/100 смесен цикъл градско в Сф+извънградско. Двигателят наистина е пъргав, но не съм го и юркал много - все пак е новичък.Единственото,което ме притеснява е,че като я закарам в Бултрако за профилактика ще ми отрежат главата с цените си за масла+филтри :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Preludisimo

Едно вапросче ,до колко хиляди километра трябва да я сервизираш в Бултрако за да ти е валидна гаранцията и въобще трябва ли да е там сервизиранетона автомобила

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още при излизането си,този мотор стана двигател на годината в категория най-добър дизелов двг.Направи си изводи !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото си спомням в сервизната книжка са дадени профилактични прегледи през 10000км. или 6 месеца... а сервизирането трябва да е в оторизиран сервиз поне докато мине гаранцията от 3г. или 100000 км... П.С. Дано да са читав сервиз, че като се сетя в Нисан БГ какви простотии ми правиха по служебната Микра ;) най-идиотското им изпълнение беше след реглаж да обърнат ротацията на предните гуми... и го усетих и разбрах след като почнах да се занасям на дъжд по магистралата с 80км/ч ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...