Jump to content
kam_tod

За всички любители на автомобилния спорт

Recommended Posts

Публикувано изображение

 

За подробности http://www.vwclub-bg.org/forum (раздел " VW Любителски Шампионат" )

 

или http://www.vwracing-bg.com

 

 

Класове (за драг и писта):

 

1. "Комар" - до 90к.с. (фабрични),. Без турбо и азот.

Разрешено е частично олекотяване (седалки и оборудване).

Разрешено е и използването на "специални" гуми.

Забранено е карането с резервни гуми тип "патерица".

 

1. "МАЛЪК" - до 115к.с. (фабрични),(+ТДИ 90к.с.). Без турбо и азот.

Ра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво на колегите от VW сектата , но трябва да си купя голф за да участвам, а не ми се иска ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно се зарадвах и след това видях WV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво на колегите от VW сектата , но трябва да си купя голф за да участвам, а не ми се иска ...

За съжаление се допускат само участници с марката VW, защото това е вътрешен шампионат.Но ви приветстваме да дойдете като публика, шоуто се очертава да е много добро.Всички са добре дошли!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай да си направим и ние на Honda нещо такова бе ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво на колегите от VW сектата , но трябва да си купя голф за да участвам, а не ми се иска ...

За съжаление се допускат само участници с марката VW, защото това е вътрешен шампионат.Но ви приветстваме да дойдете като публика, шоуто се очертава да е много добро.Всички са добре дошли!
Еми за да не изглеждаме негостоприемни като домакини се радвам, че ни каните на това мероприятие и с удовоствие мисля да дойда да погледам как се справят немските машинки :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво на колегите от VW сектата , но трябва да си купя голф за да участвам, а не ми се иска ...

За съжаление се допускат само участници с марката VW, защото това е вътрешен шампионат.Но ви приветстваме да дойдете като публика, шоуто се очертава да е много добро.Всички са добре дошли!
Еми за да не изглеждаме негостоприемни като домакини се радвам, че ни каните на това мероприятие и с удовоствие мисля да дойда да погледам как се справят немските машинки :lol:
Благодаря за топлите думи и подкрепата!Добре дошли! Ще ви очакваме!Има и награда за ПУБЛИКАТА: Почивка за двама за един уикенд в СПА хотел в Гърция!За повече информация, посетете сайта http://www.vwracing-bg.com.Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай да си направим и ние на Honda нещо такова бе :P

Работите се по въпроса. Само споко и малко повече търпение.......................и както казва един "велик политик""Когато му дойде времето", ще разберете :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eха евала Миха само така с теб сме братче :):);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай да си направим и ние на Honda нещо такова бе ;)

Работите се по въпроса. Само споко и малко повече търпение.......................и както казва един "велик политик""Когато му дойде времето", ще разберете ;)
Ей верно ли бв :) казвайте бе колеги , че аз и аз исках да изненадам колегите , ама май ще ме изпреварите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...