Jump to content
Guest Al_Capone

Потребител Номер 5000

Recommended Posts

Guest Al_Capone

Потребител номер 5000 в нашият скормен форум е вече тук.Това е просто едно число една поредица от цифри, но и една психологическа бариера за пораснал форум. Сектатнтите ставаме все повече и повече. За някои от нас форума се превръща в начин на живот. Повечето от тези които идваме по редовно на сбирките, имаме в телефоните си група Хонда. Имаме си и вътрешно-заводски хумор (на срещите винаги се търси момчето с хондата). Мен лично вторика никой не може да ми го вземе! Това си е моят ден - тогава съм на ЕКО-то!Дойдох тук (във сектата) уж за малко, само да си намеря един чарк за колата, а вече втора година ако не си отворя форума поне два пъти на ден нещо от вътре ме гложди. И денят ми не върви. Форума стана част от мен и аз станах част от него.

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone
Отговорено (Редактирано)

We have 5000 registered membersThe newest member is miloslavЧестито колеги :blink:

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре дошъл в сектата ;):):) :blink::D;) хъъъм хондаа хондааа хондааа хъъъъъъм хонда хонда хонда :D:D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ще чакам номер 6666 като му дойде времто ще ставам мулти то се е видяло:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво разраства се форума а хондите се увеличават!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest glarusa_88

честитка ставаме се повече :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

честито колега , да беше гледал да неси 5000-я сега трябва да почерпиш. :blink:

Редактирано от activity

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обнови класацията, да видим къде сме ние в днешно време. надявам се че сме минали лада !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потребител номер 5000 в нашият скормен форум е вече тук.Това е просто едно число една поредица от цифри, но и една психологическа бариера за пораснал форум. Сектатнтите ставаме все повече и повече. За някои от нас форума се превръща в начин на живот. Повечето от тези които идваме по редовно на сбирките, имаме в телефоните си група Хонда. Имаме си и вътрешно-заводски хумор (на срещите винаги се търси момчето с хондата). Мен лично вторика никой не може да ми го вземе! Това си е моят ден - тогава съм на ЕКО-то!Дойдох тук (във сектата) уж за малко, само да си намеря един чарк за колата, а вече втора година ако не си отворя форума поне два пъти на ден нещо от вътре ме гложди. И денят ми не върви. Форума стана част от мен и аз станах част от него.

При мен е сьщото сьс самото сядане пьрвата отворена страница е имено хонда форума, честито на 5000 потребител !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По молба на Shadow^Dancer (хаха внимавай какво си пожелаваш !!! ) направих един бърз check на данните към днешна дата. Прилагам информацията с данни за растежа на потребителите в 19 форума на феновете на различни автомобилни марки (Хонда включително). Замерванията са направени на 7.06.2007 и 18.03.2008. Прави впечатление експлозивното увеличение на броя регистрирани потребители във форумите на Ланчия, Мазда и Сеат погледнато в проценти. И докато за Ланчия и Сеат това може би не е изненадващо с оглед на ниската стартова база и може би последвалата нормализация, то Мазда форума направо претрепва коча с лопата. Хонда е на 9 и 11 място като процентен растеж и номинална стойност (брой нови потребители). Лада са на дъното с 3.4% или само 114 души нови фенове за разглеждания период. Единствено в Мерцедес форума твърдят, че дават данни само за регистрираните активни потребители. Извадката не взима в предвид датата на създаване или промяна във форумите или други фактори и събития, които може да влияят на броя регистрирани потребители.

 

Данните са от непредставително проучване на IRONSTONE RESEARCH LIMITED. All rights reserved.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Над БМВ , Лада , Ауди и Опел са по надолу....за другото да не ти пука...хахах...само Мицубиши и Мазда остаа да минем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕЕЕЕЕ посабрахме се дето се вика :angry: 5000-ия фен е тук 4естито. Ама още колко много колеги с хонда има кито не са се логнали тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...