Jump to content
west bam

Дрьпки на Верила

Recommended Posts

Здравейте колеги снощи се откри така да го кажа сезона за драг в нашия край станаха добри гонки, и искам да споделя радоста си от хондата на един мой братчед която направи голям фурор, така братчеда почна с една 3-ка 318is две гонки и две победи убедителни за хондилака, след това 5 гонки с волво S40 комби 2.0 16v мисля, че беше 5 победи за японския мускул, след това 2 гонки с голф 3-ка 1.6 101 коня сьс спортни филтри, генерации и други шукарийки 2 победи пак за хондата, да поясня пьрвата дрьпка с голфа хондата се нареди 1м зад него, дрьпка с бмв 5-ца MPOWER загуба и това е равносметката от ноши, и да поясня хондата е седан Д15Б2 в перфектно сьстояние напьлно сток който не вярва нека заповяда на Верила не е далече от София :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха е то остава и ем пауар да опаткаш :) аз лично се чудя бмвто как ти се е дало

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за М-ката , е било безмислено ,но важен тук е адреналина :) .що се отнася до 318-ката и аз с D15B7 купе я наказвам , но това на 300-400 м отсечка разбирасе,след това ще ме отвее. ТА искам да използвам темата и по компетентните да кажат - на старт D15B2 хеч, срещу D15B7 купе ,какво се случва :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брааво на Хондата!!!!!! :) А какво представлява този MPower :) , колко коня е, защо се плашат всички от него? Аз си мислех, че е доста тежко БМВ!?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Брааво на Хондата!!!!!! :cool: А какво представлява този MPower :blink: , колко коня е, защо се плашат всички от него? Аз си мислех, че е доста тежко БМВ!?!

Аз бих го пробвал,ма сега ми е рано :),да покажем японската сила с малко БГ намеса :D Редактирано от Vmax

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТА искам да използвам темата и по компетентните да кажат - на старт D15B2 хеч, срещу D15B7 купе ,какво се случва :blink: .

....купето бие не се залъгвай като си мислиш,че като хеча е по лек не напразно доста хора слагат пълна инжекция на Д15Б2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Значи този на клипа е кьм 370 коня другия е по слаб 340 мисля, че беше :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега обади на лс некоя вечер да сме мнозинство

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТА искам да използвам темата и по компетентните да кажат - на старт D15B2 хеч, срещу D15B7 купе ,какво се случва :blink: .

....купето бие не се залъгвай като си мислиш,че като хеча е по лек не напразно доста хора слагат пълна инжекция на Д15Б2
Една кола на 400 метра :D;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Брааво на Хондата!!!!!! :D А какво представлява този MPower :blink: , колко коня е, защо се плашат всички от него? Аз си мислех, че е доста тежко БМВ!?!

Аз бих го пробвал,ма сега ми е рано ;),да покажем японската сила с малко БГ намеса :)
Не те съветвам освен ако го правиш само да си свериш часовника. М-ката върви яко и с този шпер тръгва много по-добре от хонда и особено турбо като тебе. А и турбо лагът в началото е много гаден за старта при драг.Пробвали сме М3 с турбо хондата на Матео и с турбо Пунто, което си е доста кончета и пак М-ката бие.Значи говоря само за истинско М Power, а не за разни мърши с М- пакет лепенки и емблеми. Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако на някой му се идва на Верила да пише на лични да се доразберем !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брааво на Хондата!!!!!! ;) А какво представлява този MPower ;) , колко коня е, защо се плашат всички от него? Аз си мислех, че е доста тежко БМВ!?!

Аз бих го пробвал,ма сега ми е рано ;),да покажем японската сила с малко БГ намеса ;)
Не те съветвам освен ако го правиш само да си свериш часовника. М-ката върви яко и с този шпер тръгва много по-добре от хонда и особено турбо като тебе. А и турбо лагът в началото е много гаден за старта при драг.Пробвали сме М3 с турбо хондата на Матео и с турбо Пунто, което си е доста кончета и пак М-ката бие.Значи говоря само за истинско М Power, а не за разни мърши с М- пакет лепенки и емблеми.
Не съм казал че ще го бия или нещо от сорта,знам че съм с предно,знам че има лаг,а камоли да смятам кг/кс БМВ-то бая по-напред от мен в това отношение ;),но за спорта...............като я настроя и сложа съединител,ще се пробвам тъкмо да се видим с някой познат от Ел Пел ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги снощи станаха доста добри гонки на Верила имаше повече от 30 автомобила най- вроятно ще има пак в неделя ако някой колега иска да дойде да си свери колата нека ми пише на лични :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...