Jump to content
darius

Забранили камерите в Германия

Recommended Posts

Забранени са от вчера(13,03,2008) камерите по пътищата на Германия?Не мога да намеря никакво инфо в БГ и чужди сайтовете.Единственото съобщение е ТУК,но ми се вижда малко несерьозно.Ако е така и в БГ може да ги забранят,да се изтрепаме по-бързо :rolleyes: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Германия и да ги забранят, не пречи, хората са малко по възпитани на пътя. Ама тук с тия изроди, дето се мислят за големи карачи, и то само щот имали възможност да си купят по-мощна кола? Не е чак толкова забавна тая история. Като видиш такава кола станала принудително кабрио-отрязана, а всички вътре са си още по местата...Дали ще ти е толкова смешно? Камерите били пречили, ама че проблем...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наскоро в Германия забраниха на полицията да шпионира компютрите на хората, ма за камери не съм чувал...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
цъкТова което се казва че е против конституцията е да се събира автоматично иформация за регистрационните номера.Не се говори за ползването на камерите при регистриране на нарушения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

В Германия и да ги забранят, не пречи, хората са малко по възпитани на пътя. Ама тук с тия изроди, дето се мислят за големи карачи, и то само щот имали възможност да си купят по-мощна кола?

Не е чак толкова забавна тая история. Като видиш такава кола станала принудително кабрио-отрязана, а всички вътре са си още по местата...Дали ще ти е толкова смешно?

Камерите били пречили, ама че проблем...

Прав си колега малко са по възпитани от нас. Град Леваркузен ,ограни4ение 50 км. жената която караше колата на вазраст 65години (германка) пред един автомобилен подлез намали и ми каза с досада тука има камери и се налага да намаля ,а се движихме с 80км. след подлеза пак си разви сащата скорост с 80км.

Представете си сега ако наистина ги премахнат тези камери какво ще е движението. Това 4е тази жена така постъпва неозна4ава 4е вси4ки са такива но навсякъде ги има тези авто хулигани.

Не 4и ми пука какво става в германия но просто исках да споделя.

А тук в наща възпитана и културна държава нито камери нито да създадът робо коп за контрол на движението не ще ни вазпре от хулиганските прояви на патя това си е до манталитет.

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите наблюдения от карането в Германия са, че масово се кара с по-висока скорост но в рамките на 20-30 км/час. Тук споменатата "автохулиганка" сигурно щеше да кара с колкото може - 100, 120, 150... Има доста голяма разлика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

превишават си ограниченията яко , но всички спират пред стоп линията , рядко се минава на червено , не знам колко пият преди да карат , но вероятно ги е страх повече от българина ... не се нареждат 6 коли успоредно на 3 ленти ;) абе идиоти ... и друго забелязах ( просто ми е много прясно и понеже ми беше за първи път, а навъртях към 2000КМ там => ярко като спомен ) дори най-бесните на магистралата - тия дето карат с над 250 като се отвори дупка 1КМ се свиват в дясно да пропуснат задния и няма много къси дълги и клаксон преди да намалят , единствено ако ги видиш че идват и се дръпнеш навреме за да не им се налага да намалят после ти благодарят ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе..няма какво да си говорим за Германия ! Едно на ръка е че пътната мрежа там е на много по високо ниво !Само от това което съм виждал по видеота ...еми там има Аутобани(магистрали) на всякаде бе....почти няма място с второ/трето класен път....а друго е че магистралата е 4 ленти(5 с авариината) и съм забелязал че камионите стриктно си карат в крайна дясна ...ако ще и в конвой от 50 камиона да са...в следващото си карат коли в 3ттото се изпреварва....и за тези които бързат си има 4 лента(нещо като високоскоростна си мисля) и си карат там тези които могат...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

) дори най-бесните на магистралата - тия дето карат с над 250 като се отвори дупка 1КМ се свиват в дясно да пропуснат задния

И мен това ме впечатли в началото, а също и как всеки от тия си дава десен мигач и си кара в платното с останалите, докато не застигне някой от по-бавните /с 130-140км/ч/ и после пак. Случвало ми се е да изпреварвам няколко коли с над 180км и зад мен да има залепен някой. Който обаче ме изчаква да се прибера в дясно съвсем кротко и после си продължава.Това му се вика култура на пътя! А при нас кога? :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HondaFanatic

Хаха......е тва е пристрастяване към българските шофьори ! а за неспазването.......то има участъци на които няма ограничение....е имаше един клип някакво БМВ там на стъклото излезна от ГПС-а че превишава скоростта (250км/ч) :ph34r::D :D :shutup:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...