Jump to content

Recommended Posts

Интересува ме каква е разликата между К20Ах Type R и Type Sи по конкретно не че има разлика от 20 коня ;) ами дали са съвместими частите им и още по конкретно турбини входящи/изходящи колектори и тн .. Благодаря предварително ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме каква е разликата между К20Ах Type R и Type Sи по конкретно не че има разлика от 20 коня :) ами дали са съвместими частите им и още по конкретно турбини входящи/изходящи колектори и тн .. Благодаря предварително :)

Първо тези двигатели не са турбинирани заводски :) Второ дай точните номера на двигателите - Type R и Type S са нива на оборудване на самите Хонди :P Трето разлика от 20 коня ги имаш за нищо :unsure: ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Chimerasv

Става на въпрос че пари за тунинг има .. и има турбо пакети който се предлагат на скромната цена от 2800 евро :blink: това е което знам за самите турбо акети за ватрешностите на въпросните двигатели също се предлагат по яки 4арволаци ;)просто ме интересува каква е разликата между Acura RSX type R i Acura RSX type S ето линк4ета да се разбере какво точно питам може да съм неясен ;)http://www.fnfmotors.ca/JDM-K20A-RSX-Type-...fnf-honda29.htm -- Този двигателhttp://www.slowboyracing.com/estore/produc...at=0&page=1 -- Тази турбо пакети редица други неща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кое му е скромното на 2800 евро бе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е по важна от цената.А идеята е Honda Civic Cupe model ot 99-таи екстри :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Type R-овиямотор е К20а, а на type S-а К 20а2. Има доста разлики, но най-основните са в главата, както и в обурудването на мотора.

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Chimerasv

Това е повече от всичко казано до сега. Благодаря! главно ме интересува дали изходящите колектори могат да съвпаднат като монтаж и изобщо дали са взаимозаменяемии ако е така в България кой може да ми достави който и да било от двата мотора и грубо казано на каква цена .. за да не плащам на канадците и да го доставят до България.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Продава се к20Я виж тук този колега с какво може да те ощастливи :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе на оня пич му пиша той не отговаря ... или да съм по търпелив

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

главата е др-га буталата :rolleyes: коляновия вал ;) биелите са по здрави ;) тоест вси4ко. :angry: 40hp разлика иамт ;) все пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе на оня пич му пиша той не отговаря ... или да съм по търпелив

Не става само с писанеееееее,има и телефон :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...