Jump to content
Guest BAD_BOY

проблем с климатика

Recommended Posts

Guest BAD_BOY

Колеги някой ,ако може да ми каже къде могат да ми погледнат климатика ,4е не се пуска , благодаря Ви предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gin
Отговорено (Редактирано)

виж ги тия май не са напълно неграмотниhttp://www.autohop.bg/services-provider-6090.htmlвсе пак имай едно наум, че знам лиP.S. ама то щом не се пуска, май първо нормален майстор да го види, тия зареждат с фреони и мерят налягане и прочее

Редактирано от gin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.autofrostcomfort.com/ тези са най добрите климатичари... Ще ти направят и диадностика. Правят и ремонт на компресори

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.klimatron.net/И тези са много добри, аз лично чак от Габрово отидох при тях.Така като гледам избор голям, надявам се да споделиш къде си отишал и дали си доволен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам същия проблем ,работеше ,пък сега спря да се пуска, не светка лампичката и студено не духа.. като си решиш проблема сподели какво е било.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BAD_BOY

мерси на вси4ки утре ще се обадя и ще преценя каде да отида да ,ги пробвам що за стока са :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на бул. Европа 80 ходих дето ,ги препоръ4а manniakk,много готини пи4ове ,а проблема ми беше ,4е нямаше фреон капка и не се пускаше даже и крушката не ми светеше както на Aleksadyr, а и спреи4е му праснах за по4истване, сега е духа като във фризер ,та така ,4е кой има проблем там е мястото :D търсете Вели4ко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска сутринта пак го пробвах и се оказа че работи .. на скоро въздухоотводите ми направиха същия проблем натискам копчетата дето си избирам на къде да духа .. дали в крата ,дали на стъклото .. нищо не се променяше. Изгасих колата и по-късно пак като пробвах работеха ,много ми чудно защо така става ?? Климатика същата работа ,единия път не работеше ,днеска го пускам работи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....... ,4е нямаше фреон капка и не се пускаше ......

Колега щом е нямало и капка фреон, значи от някъде е излязъл, дано са ти намерили пропуска иначе след неколко дена пак ще си без фреон.Фреона не се губи без причина имай го в предвид!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BAD_BOY

....... ,4е нямаше фреон капка и не се пускаше ......

Колега щом е нямало и капка фреон, значи от някъде е излязъл, дано са ти намерили пропуска иначе след неколко дена пак ще си без фреон.Фреона не се губи без причина имай го в предвид!
да колега така е и това ,го обсъждахме ,но преди да ,го напълниме тествахме системата на машината и показа ,4е няма те4ове и стигнахме до заклю4ение ,4е е изто4ен :ph34r: ,но по натам ме поканиха мом4етата пак да отида за проверка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

колко ти взеха за пълненето, че аз имам 2 за пълнене....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BAD_BOY

80 лв. за пълнене и проверка и там някакав оцветител и и масло малко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...