Jump to content
Guest Maina 6th gen

Honda Legend №1 за Япония

Recommended Posts

Guest Demon

Новият Легенд е невероятен според мен. Там няма кой за какво да се хване предполагам. Много добър и динамичен двигател, също за класа си икономичен. Както и невероятен интерьор и лукс. Имам приятел с Ауди А8 и то ми се вижда с по-ковти интерьор от Легендата ;) ето тук съм запазил и малко снимки на този невероятен автомобил :)Линк към снимките. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eftimov

аз се влюбих още като беше пред излизане.незнам за по-добра лимузина. вътре е като хотел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DrOxBoLi

Demon Публикувано на Feb 26 2005, 08:18 PMето тук съм запазил и малко снимки

Мдааааа, запазил си .... ама нещо дата.та са те пре :tease: ли, нещо цялата ти директория я няма :( Или моя нет доставчик се гаври с нас и не мога да отворя линка :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

и при мен не отваря :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Ами за съжаление скапанате дата.бг пака се пре :tease: Целият Store3 е отшумял, във форумът пише, че скоро щели да го оправят. Ама те последно от както го оправиха работи само една седмица :( и пак се счупи.За съжаление не мога да намеря друг фрее сървар на който да ъплоадвам на воля без да ми създават проблеми и да не свършва пространството. Датата е така ама се чупи често. Сори пичове. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

А това като парички как е?И как можеш да го караш това в БГ?И има ли някаде подробни характеристики на този колица?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

А това като парички как е?И как можеш да го караш това в БГ?И има ли някаде подробни характеристики на този колица?

като парички е около 90000лв, но се чака с поръчка 3 месеца :fun: Скоро мистър КЕН от Ст. Загора е отишъл да "напазарува" поредната си хонда,но като чул за срока:fun: ........се отказал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

невероятна е :fun::fun::fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...