Jump to content
B0gdanov

ХОНДА Cr-v - Мнения и отзиви

Recommended Posts

никой ли не кара такава кола и не е запознат с неяхмм странна работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти примерно аз карам, но до колкото спомням има доста писано по форума защо не разгледаш пак :huh: според мен почти всичките ти въпроси са засегнати там :)Предимства на SUV-a спрямо какво питаш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest spear

не получаваш отговори за части и подобни, защото не се чупи. Аз съм с ЦРВ, 2002, вариант 2 бензин. Мислил съм за газ, но се страхувам че ще прецакам двигателя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivaivalito

не получаваш отговори за части и подобни, защото не се чупи. Аз съм с ЦРВ, 2002, вариант 2 бензин. Мислил съм за газ, но се страхувам че ще прецакам двигателя.

Не карам такава хонда но в сервиза често идват хора и се оплакват от шум в диференциала само това е което сам правил и гърнетата но те са капка в морето.Смятам че нищо не ти пречи да си сложиш газова та дори и метан ,И аз се замислям за някоя на метан да си взема .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо за окачването да кажете? За догодина се обмисля ъпгрейд до cr-v или hr-v та ми е интересен този болен за нашите пътища въпрос

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега! От скоро имам такава машина и съм много доволен. Модела на моята е 99-та година. Страшно добре вози, сигорна е на пътя. Без проблеми стигнах до 190км/ч с нея. Двигателя е 2000 кубика, 150 коня и сложих газово. Разход грацко ми дава 14 бензин, 11-12 извънграцко, а с газ ми дава 13 при стъпка от 130-140+ извънграцко и 15 грацко. За смяната на консумативите ми вземаха 400лв. Частите сравнение с предния автомобил който имах (ауди 80) са с +- 10 лв по-евтини/скъпи. Ако го вземеш, няма да сгрешиш. Успех с избора. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шумът в деференциала означава смяна на масло. И при мен се появи на 65000 км, смених го и сега е супер.Относно газовата сигурно си прав. Може скоро и аз да сложа, че вдигнаха доста бензина.Каква газова препоръчваш за ЦРВ vtec 150 коня 2000 кубика? Българските Бардолини, Фобос или някоя от италианските?@Restlessкарам мойто ЦРВ вече година. Нямам нищо разбито по окачването, макар че все по тротоарите го качвам а и доста километри извън пътя му навъртях. Не съм го карал на жесток офрод, но съм минавал места където с лека кола е абсурд да минеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги,още едно уточнително въпросче от мен.относно типа скорости-ръчни или автоматични.Въобще какво мислите за автоматичната скоростна кутия на хонда cr-v

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега! От скоро имам такава машина и съм много доволен. Модела на моята е 99-та година. Страшно добре вози, сигорна е на пътя. Без проблеми стигнах до 190км/ч с нея. Двигателя е 2000 кубика, 150 коня и сложих газово. Разход грацко ми дава 14 бензин, 11-12 извънграцко, а с газ ми дава 13 при стъпка от 130-140+ извънграцко и 15 грацко. За смяната на консумативите ми вземаха 400лв. Частите сравнение с предния автомобил който имах (ауди 80) са с +- 10 лв по-евтини/скъпи. Ако го вземеш, няма да сгрешиш. Успех с избора. :)

Колега каква газова си монтирал и какви са отзивите ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...