Jump to content
Guest K1r1L

Разход на гориво

Recommended Posts

Guest K1r1L

на мен разхода ми остана същия при нормално шофиране, но като и дам пове4ко газ опредлено в високи обороти (на Втек) гори пове4е(от преди) това според мен е разликата.подобренията ми са еИР ИНТЕИК APEXI и пълна Спортна генерация .Д16З7 сивик 5 ген.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да те разочаровам ,ама ако мислиш за разхода по-добре не си пипай колата :rolleyes: . Колкото повече върви повече и ще харчи . Няма точен начин да изчислиш колко ще е разликата ... зависи как я караш :ph34r:. При леки промени едва ли ще усетиш осезаемо покачване .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GeFi

По малък разход и повече вървене НЯМА :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Most_Wanted

Е много ясно, но просто искам да знам с колко ще се покачи разхода от: Cold air intake, спортни колектори, свещи кабели за свещи и ей такива по-простички работи, защото един приятел си направи Ескорта и сега му гори 18 градско. Пък смятам, че има и други които ги вълнува този въпрос.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е много ясно, но просто искам да знам с колко ще се покачи разхода от: Cold air intake, спортни колектори, свещи кабели за свещи и ей такива по-простички работи, защото един приятел си направи Ескорта и сега му гори 18 градско. Пък смятам, че има и други които ги вълнува този въпрос.

От тия неща ако ти качи 1/100 ще е ебати странното!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е много ясно, но просто искам да знам с колко ще се покачи разхода от: Cold air intake, спортни колектори, свещи кабели за свещи и ей такива по-простички работи, защото един приятел си направи Ескорта и сега му гори 18 градско. Пък смятам, че има и други които ги вълнува този въпрос.

от свещите ако са иридиви би трябвали да падне с 200-300 грама :))))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е много ясно, но просто искам да знам с колко ще се покачи разхода от: Cold air intake, спортни колектори, свещи кабели за свещи и ей такива по-простички работи, защото един приятел си направи Ескорта и сега му гори 18 градско. Пък смятам, че има и други които ги вълнува този въпрос.

от свещите ако са иридиви би трябвали да падне с 200-300 грама :))))))
аз като и понацелих настройките се разварвя доста и разхода е 7-9 преди беше 10

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е много ясно, но просто искам да знам с колко ще се покачи разхода от: Cold air intake, спортни колектори, свещи кабели за свещи и ей такива по-простички работи, защото един приятел си направи Ескорта и сега му гори 18 градско. Пък смятам, че има и други които ги вълнува този въпрос.

Oт тези неща , познати като лек тунинг няма да усетиш неблагоприятен разход :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам дали ще ти се вдигне разхода ама змам че d15b2 са много иконимични и вървежни кво ти трябва повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...