Jump to content
taratorrra

Prelude

Recommended Posts

Колеги дайте съвет, искам да взема Prelude, но съм в дилема 2.0 или 2.3 нека някой който е карал и двата двигателя да каже с две думи - динамика, разход абе просто мнение. Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте съвет, искам да взема Prelude, но съм в дилема 2.0 или 2.3 нека някой който е карал и двата двигателя да каже с две думи - динамика, разход абе просто мнение. Благодаря предварително

колега ползвай тарсачката има доста материали вав форума!!!аз мога да ти кажа, че си се ориантирал прекрасномоя прелюд е с 2.0 мотор и се радвам на добро ускорение и прили4ен разход градско 10/100 като си го пришпорвам чат-пат.изван града 7.5 -9 , зависи колко го шпоркаш... успех в тарсенето!!!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest policeman

Според мен,твоят Прелюд е 2.3 4WS-великолепна машина!Вярно,най добре 2.2 ВТЕК ,но всичко според джоба :) Ровни със търсачката и ще откриеш доста теми по въпроса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си кажа и аз мнението. Имах Прелюд 2.0 и съм страшно доволен от него. Сега съм с Акорд 2.3 и мисля, че върви колкото Прелюда 2.0. Само си представям как ще 2.3 на Прелюд 4WS. А като разход на гориво е един и същ (според мен).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doggy

2-литров по-добре,по надежден като двигател е!има добра динамика,предния ми прелюд беше такъв и бях доволен от вървенето и разхода

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги, другата седмица ще гледам един нов внос от Швейцария, 2.3, пък ще видим ще има ли още една красавица в гаража:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...