Jump to content
ШМИРГЕЛ

Това харесвам в нея

Recommended Posts

За Хондата говоря.Качвам се сутринта, паля, тръгвам и след 100 метра таблото става цвето-музика. Направо се схванах. Светнаха ми и трите лампи свързани със спирачките. Скокнах, проверих всички бушони, релета и к'во ли не - всичко е на ред. Качвам се, паля, тръгвам, минавам 200 метра и ... цвето-музика. Слизам и започвам от начало. Пак нищо не откривам и съответно тръгвам към ел.услуги. Пристигам, спирам и гася, идва майстора, обяснявам и се опитвам да му покажа, но колата се оправи. Тръгвам си, минавам 100 метра и пак.Връщам се при майстора и оставям колата да работи. Идва поглежда, минава зад колата и вика "я натисни контрите, имаш изгоряла крушка".БАСИ И ЕНТЕУЕГЕНТНАТА КУРУБА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Японеца е помислил за всичко :) Най-ми харесва като ми свършат накладките и започне да стърже "датчика" им на диска. :cool: Всеки се обръща след мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Бе хубу, ама аз не разбрах... това мислиш, че е нарочно направено, така ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Японската филисофия като цяло (за живота за птичките и за пчеличките, за малките и за големите, за силните и за слабите и така нататък) е да няма НИТО едно излишно нещо било то движение действие или реакция.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам при другите автомобили дали е така, ама онзи ден забелязах че бушон да изгори, чек лампата светие от тва по ентеуегентно.. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest UniCorn

И при прелюда (4 ген.) е така. Като изгори някоя от крушките на стоповете, веднага светват лампите на таблото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AERO-ШМИРГЕЛ

Ами хората са преценили, че като не ти свети единия стоп отзад си опасен за движението и по-добре да ти светне лампата за спирачките,че да се притесниш и да потърсиш сервиз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivoboy_stz

А като ти изгори крушката на мигача, интервала на цъкането се забързва и на теб ти става ясно че има нещо. Готино и аз се учудих, но май на всички коли е така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като ти изгори крушката на мигача, интервала на цъкането се забързва и на теб ти става ясно че има нещо. Готино и аз се учудих, но май на всички коли е така.

Братле, ти това го знаеш ама индиянците на запад не го знаят. Там за неработещи светлини спират от движение и режат глави от кръста... :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като ти изгори крушката на мигача, интервала на цъкането се забързва и на теб ти става ясно че има нещо. Готино и аз се учудих, но май на всички коли е така.

Нормално, съпротивлението се променя и релето се побърква. ;) Само знам, че онзи ден ми изгоряха късите на левия фар иии нищо не ми светеше, тоест светеше - само десния фар, без левия! ;)

Братле, ти това го знаеш ама индиянците на запад не го знаят. Там за неработещи светлини спират от движение и режат глави от кръста... smile.gif

Хехе, и след като ми изгоря на път за бензиностанцията да я сменя ме спряха и искаха да ме спират от движение, ама като им казах, че съм ученик внезапно загубиха интерес... ;) И се оправдаваха, че ми минава номера само защото има дама на дясната седалка и трябвало да си ходи пеша до тях. :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest insane

Подкрепям идеята, че "малките жълти човечета" в Япония са помислили за много повече неща, отколкото ние може да се сетим за 1 седмица, независимо колко бира ще се изпие по време на "мисленето" :P

Така че подкрепям техните идеи, дори и понякога да са леко странни, обикновено са практични...

пример - VTEC системата :)

Айде със здраве и дано не ви горят крушките, че вижте кви размисли падат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...