Jump to content
Guest Stefan Milev

хидравлични и газови амортесиори

Recommended Posts

Guest Stefan Milev

Колега, опитай с Билщайн. Мисля че съм виждал да предлагат такива екстри, но парите наистина ще да са големи. Според джоба де!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CARBON

Колега, опитай с Билщайн. Мисля че съм виждал да предлагат такива екстри, но парите наистина ще да са големи. Според джоба де!

билщайн не ми говори нищо колега,дай малко по подробно инфо. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stefan Milev

Производители на части за окачване и по двигателите мисля че предлагат. За Пазарджик не знам, но за Пловдив имат представители на Карловско шосе, ако не се лъжа. Сега проверих в каталога на Билщайн. Излизат ми газови с каталожен номер 000350.Значи за BOGE излиза номер: 27-C61-A и 27-C62-A съответно десен и ляв.За KONI ми излизат още два номера, едните ги водят специални, а другите са спортни, но ще ти ги напиша ако ти трябват.За тези, за които питаш ще трябва да поразпитам официалните представители обаче.

Редактирано от Stefan Milev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам ги в базата данни на Манимпекс. Те са официални представители за България на Феби и Билщайн. Няма как да дам линк. Утре мога да звънна да ги питам за цени. Ето линк към фирмата: http://www.manimpex-bg.com/ имат препратка към сайта на Билщайн.За Пловдив съм в грешка, били са на Кукленско шосе 21

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...