Jump to content
didone bros.

не зареждайте на ШЕЛ

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Между другото само - бензина не се разтваря във вода, колкото и да им се иска на бензинджиите. Който иска може да пробва, почерпката от мен. Други магии му правят

До колкото са ми казвали за това про4уто разреждане на бензин с вода, няма такова нещо. Водата в резервоарите се свагала за да обира отайките на бензина нали бензина е по лек от водата саответно плува над нея и във водата попадат отайките. Зна4е помпата на резервоара е над нивото на водата 4е да не може да засму4е вода. Това 4е понякога попада вода в нашите коли е по вина на бензинаджйте, защото когато заредят резервоарите се смесва водата с бензина и задалжително се 4ака поне 15-20 мин. да се разделят двете те4ности.п.п Така ми го обясни един приател които преди време със бащаму държаха бензиностанция. А това 4е се разрежда бензина е верно но с нещо друго не с вода. Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-добре си зареждайте сами на бензиностанциите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз не мога да ги понасям шеладжиите :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сипвах вчера на Лукойл. Баси гадния бензин - смърди яко, колата не върви, пък и май ми сипаха по малко отколкото трябваше :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз не мога да ги понасям шеладжиите :(

Много ми е интересно защо толкова ги мразите шеладжиите? Малоумници има по всички бензиностанции, но за мен бензина на Шел е един от най-добрите които се предлагат в Бг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ШЕЛ - :( ... смениха ми капачката на резервоара, та сега си търся друга... лошото е, че и по другите бензиностанции е същата работа... от персонала идват шашмалогиите... трябва да си нащрек... това е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hondio Metan

Абе след като гледам вече как ми сипват, стоя до бензинджията всичко си е ок. Радвайте се че имате пари за бензин, аз като сложа на мойта бензин и тя гори масло от кеф :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...