Jump to content
rulemaker

пичове помагайте

Recommended Posts

от доста време съм почитател на марката обаче нещо все се прецаква и не мога да се сдобия с такава. значи навил съм се на сивик купе . до колкото разбрах те се предлагат с 2 мотора 101 и 125 коня . ще ми се големия , но бих се примирил и с малкия . та се чудя удачен ли е избора ми или трябва да измисля нещо друго

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само че напиши за коя генерация Сивик купе става вапрос 5-та или 6-та. От 92-95г. или 96-01 бяха ако не се лъжа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами за 5-тата . Мисля че са от 94 до 96 ина4е и 6-тата е готина

Редактирано от misho
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ме жалете от към съвети де

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от доста време съм почитател на марката................навил съм се на сивик купе............... та се чудя удачен ли е избора ми или трябва да измисля нещо друго

Избора ти е чудесен направо!Не се чуди ами почвай да ровиш обяви и тръгвай по огледи. Колко км навъртях докато си намеря колата, която исках не е истина.... ама като я видях си я познах. Нямах нужда от съвети , и колебания нямах. ......А пък купе 5 генерация си е прелест от където и да я погледнеш :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest triXtyle

Eдит: и аз се колебаех м/у 5 ген. купе и хеч, но вече я няма тая дилема :D

Редактирано от triXtyle

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eдит: и аз се колебаех м/у 5 ген. купе и хеч, но вече я няма тая дилема :plane:

И в крайна сметка на какво се спря
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммммм, колега, как така да ти дадем съвет какво да избереш? Нали няма ние да го караме, ами ти?!?! Демек ти си избираш: преценяваш си нуждите, знаеш си за какво ще ти е колата (дали само в града ще я караш и няма да ти трябва багажник, или ще се размахваш извънградско и багажник ще ти е от полза...) ей такива работи. Ти трябва да си прецениш, поне така правят, всички останали, тука няма да чуеш кой знае колко полезни мнения (не искамд аобидя форум, ами просто не виждам смисъл в темата), най-много всеки от форума да се изреди да ти каже "ами аз имам така и така и съм много доволен..." Получава се малко "колеги за каква риба да пускам стръв, каква риба ми се яде??!! " :plane:Нищо лично! Даже напротив, радвам се, че още един е избрал вярната марка :plane: Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммммм, колега, как така да ти дадем съвет какво да избереш? Нали няма ние да го караме, ами ти?!?! Демек ти си избираш: преценяваш си нуждите, знаеш си за какво ще ти е колата (дали само в града ще я караш и няма да ти трябва багажник, или ще се размахваш извънградско и багажник ще ти е от полза...) ей такива работи. Ти трябва да си прецениш, поне така правят, всички останали, тука няма да чуеш кой знае колко полезни мнения (не искамд аобидя форум, ами просто не виждам смисъл в темата), най-много всеки от форума да се изреди да ти каже "ами аз имам така и така и съм много доволен..." Получава се малко "колеги за каква риба да пускам стръв, каква риба ми се яде??!! " :plane:Нищо лично! Даже напротив, радвам се, че още един е избрал вярната марка :plane: Поздрави!

Ам имах предвид че съм се спрял на този вариант , просто се чудех дали избора е правилен и ако не е какви евентуални минуси има
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя съвет е - намери си запазена. Другото - здраве. Като втек-а си е втек! :plane: Аз лично се ъпгрейднах от хеч на купе и бях приятно изненадан!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич ако те интересува Втек купе мога да ти дам телефона на един човек от Търново има изгодна оферта за такова с клима 5 ген.е черно февруари 96 пиши на лични ако искаш да ти дам повече инфо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич ако те интересува Втек купе мога да ти дам телефона на един човек от Търново има изгодна оферта за такова с клима 5 ген.е черно февруари 96 пиши на лични ако искаш да ти дам повече инфо

Драснах 1 лично на колегата , но ако има и други оферти - давайте ги. Аз нещо не мога да пиша в раздела за покупко - продаажби , тъй че ..
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега таз кола ти ще си я караш, така че избора си е твой.Според мен купето е по добрия вариянт, аз от мойто купе 6ген съм много доволен :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest rulemaker

И аз така си мисля обаче нещо много трудно се намират

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VOR

Вземи си 125кс. да не те е яд после , че не си си взел по-мощната.ГАРАНТИРАМ ти , че разликата в разхода ще е минимална, така че вземи нея.Аз имам 1.5 115кс. 6-та ген. хеч...и след 1 година каране ....прекалено често почнах да се замислям за 1.6 160кс.Като я взех ми се виждаше супер.., малко повече каране из България..и започна да ми се вижда не-достатъчно бърза, мудна...Ако тогава бях изчакал да ми вкарат по-мощната...това щеше да ми струва 2-4лв повече на 100км.(само дето никой не може да ти каже кога ще ти намери 160 кс. , щото са молко редки........., но в Пловдив съм виждал вече 2 такива, значи ги има.., стига да имаш търпение и да търсиш!) гепвай 125-то и след това само се наслаждавай на карането.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имам за продаване 6-та купе 97-а Втек 125 кс с вси4ки екстри за модела на 6500.Имам и седан 5-а 94г VTI 160 hp без климатик ма съ6тите пари.Двете коли са 4ерни, седана е нов внос имам тема в продава може6 да я види6.0878 428755

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...