Jump to content
Guest sunny

Добър Автобояджия - търся!

Recommended Posts

Guest sunny

то хубаво искаш добър бояджия ама нещо не виждам от къде си!!!;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оги - Девил Тунинг - гарантирам, че е перфектен...Пиши му л.с. мисля, че ник-а му беше PowerDevil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

/OFFизвинявам се за вмешателството, но ако колегата разбере колко ще му струва пребоядисването, нека сподели... че и мен ме интересува ;)благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз имам едно място от което съм доволен . Намира се ето ТУК . Линка е от бгмапс и ще е валиден 1 седмица. Работят баща и син . Ето телефона на сина - 0899719941 Виктор. Цените са нормални .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цялостно боядисване е много относително,зависи в какво състояние е колата.Нормално със смяна на цвета около 2000лв.(поне аз за толкова ги правя)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в момента си боядисвам колата,ще ми излезе около 2200-2300лв, без смяна на цвят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа щях да пускам и аз такава тема но за Варна ми е въпроса и то частично боядисване просто имам драскотини тук таме???! Има и едни на вратата даже лекичко почнали да хващат ражда и виждам,че ако не реагирам бояда ще се прецака изцяло...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest player

и още го търся... :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Nikola Kostadinov

Аз в момента си боядисвам колата,ще ми излезе около 2200-2300лв, без смяна на цвят

Лелеее кви са тия цени бе хора, аз мойта я боядисах за 800лв. преди 5-6 месеца. Само че понеже не разбирам и я дадох на един познат и той се занимава, ако се интересувате мога да питам къде я боядиса. Цвета ми е бордо МЕТАЛИК и я направиха перфектно момчетата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само боята ми е малко над 1000лв. + труд + другите материяли около 200,300лв. + добър майстор е равно на 2300лв. преблизително.Ако си ми беше нормално боядисване , без сваляне на всичките стъкла, без сваляне на всички детайли(врати,калници,капаци и тн.) със нормална боя щеше дами струва 1000лв. и малко но няма качествено боядисване за без пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в момента си боядисвам колата,ще ми излезе около 2200-2300лв, без смяна на цвят

Лелеее кви са тия цени бе хора, аз мойта я боядисах за 800лв. преди 5-6 месеца. Само че понеже не разбирам и я дадох на един познат и той се занимава, ако се интересувате мога да питам къде я боядиса. Цвета ми е бордо МЕТАЛИК и я направиха перфектно момчетата.
за 800лв.представям си как са ти я боядисали,само материалите ти са грубо 500лв.помисли си
Абе аз понеже не знаех че е толкова скъпо и затуй съм минал по евтино :oops: Иначе сериозно нямаше грешка в боята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боядисването ми излезна 2400лв. грубо, може би малко повече но нямам забележки към колата , на националната ще я видите за какво става на въпрос. Говорим за абсолютно разглобяване на колата, имаше само едно табло по нея и окачването.Нямаше стъкла уплътнения, калници, врати, шибедах, вътре всички пластамаси се свалят , мокета също, корите на вратите ..........абсолютно голо купе .След това под всяка пластамаса преди се сложи на място и се слага двойно залепващо дунапренче за да се избегнат всички вибраций , скърцания ,претраквания и така нататък........Идва стъклар на място сваля всички стъкла (без изключение) и след боядисването на купето идва отново и се слагат както си му е реда.По принцип цената за боядисването на пръв поглед изглежда голяма но повярвайте ми за тая работа която се свърши по колата , абсолютно си заслужава парите.Пожелавам на всеки от вас да изпита това удоволствие да си види колата цялостно боядисана и да не може да намери косури на бояджията и най вече да си види колата да изглежда като преди 16 години( в моя случай).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте останах мн доволен от едни мом4ета гаража им е в центара на ул искър мн добре работат особено Джантите как ги направиха направо жестоко за джанти ги препоручвам искрено по 25лв на джанта взимат с вклучена боя знам че и др цени са им евтини мисля че между 700-800лв за цялостно боядисване с боя и консомативи не съм мн сигу рен Gsm-a на едното момче е 0895277492 успех и ще останете доволни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

здравейте останах мн доволен от едни мом4ета гаража им е в центара на ул искър мн добре работат особено Джантите как ги направиха направо жестоко за джанти ги препоручвам искрено по 25лв на джанта взимат с вклучена боя знам че и др цени са им евтини мисля че между 700-800лв за цялостно боядисване с боя и консомативи не съм мн сигу рен Gsm-a на едното момче е 0895277492 успех и ще останете доволни

Тая тема е от две години пич, участниците в нея може вече и да са умрели..!? А ти с това единствено мнение във форума, което си написал току що, създаваш впечатление, че си правиш самореклама?! а? А? Редактирано от Petar Petrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...