Jump to content
Guest ADH-Honda

Civic 8-а генерация Coupe !

Recommended Posts

Guest ADH-Honda

Ето ги първите официални снимки на Сивик 8-а генерация версия COUPE Si :) Засега това е само "концепт кар", но най-вероятно серийния модел който ще излезне към Септември месец, НЯМА да се различава много от прототипа !!!

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

Още снимки ТУК и ТУК.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest plex

Егати колата!!! Тва ако го видя по улиците на София, ще получа душевен оргазъм!!!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda-Z

Интересно решение с чистачките :) . Подозирам, че са нямали време да й боядисат и предния капак :):):) .Да излиза на пазара по-бързо и да остарява, щото да можем и ние (в България) да си я купим :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BRENDEL

направо е извънземна.... :wub::hondarulez: та..тази кола в България...след 2020 сигурно :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest razbiv

Егати самолета.Вечерта сигурно няма да мога да спя. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

Е не е ли красавица :huh::wub::hondarulez: Знае ли се, с какъв двигател ще е ? Направо нямам търпение да я видя на живо по софийските улици тая спортна машинка :(:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Не ви ли прилича малко на ТТ? Особено отзад...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest plex

Според мен ако може да се оприличи на нещо, поне отзад ми прилича повече на audi a6...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

атакаааааааа :wub: А с кой си говорех в една от старите теми, че ме кефи и според мен ще е ебаси яката машина т'ва :(:hondarulez::huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest D16A8

Лелеее, отново дизайнерите на хонда са се представили на страхотно ниво!Незнам с какви мотори ще е, ама бих си я карал и с 600 кубиков, пък нека ме изпреварват всички! :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest FROSTY

Мдаам... някой ме е изпреварил с пускането на темата :(

Този модел СУПЕР МНОГО МЕ КЕФИИИиииии.... :wub: поне на картинки :hondarulez:

 

Ето и един линк от мен -> Honda's Civic stresses high performance

 

Concept version of Honda's 2006 Civic Si coupe at the Chicago Auto Show. It will be the fastest Si to date when the production version goes on sale next fall.

 

 

 

Honda's Civic stresses high performance

 

 

By John McCormick / Autos Insider

 

CHICAGO - Honda previewed its eighth generation 2006 Civic compact at the Chicago Auto Show Thursday with a sporty Si coupe concept.

 

Powered by a 200 horsepower four-cylinder engine, the front wheel drive Si will be the fastest Civic yet, said John Mendel, senior vice-president, American Honda Motor Co.

 

The production Civic Si will make its debut at November's SEMA show in Las Vegas.

 

Mendel said the Si will act as a performance halo model for the new Civic range, which will launch this fall in two- and four-door versions.

 

Honda hopes aftermarket tuner enthusiasts will be drawn to the Si's aggressive specification, which in concept form includes a six-speed manual transmission, 18-inch wheels and Brembo caliper brakes.

 

The new Civic range will include a hybrid version and be loaded with safety equipment, making it the "safest car in its class," Mendel added.

 

John McCormick is a columnist for Autos Insider and can be reached at jmccormick@detnews.com

Редактирано от FROSTY

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest delineator

Жестока кола! :hondarulez: хм..как се отварят вратите :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx
:hondarulez: по принцип съм превърженик на CRX но за тоя модел съм навит да правя бартер :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Ей тва е :wub: За това Хонда си е Хонда заради модели като този.Нямам думи тва ме разби.Ех когали ще скокна в една такава :hondarulez: И аз си давам CRX за това купенце.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

"Еби си мамата жозеф" :hondarulez::wub: Направо ще има гипсови отливки ,това като се появи на улиците!!!Такава душевна чикия си направих че назнам с какво да я сравня :())))))))))))))Уникална е!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet

Страхотен дизайн :hondarulez: - чупката на фара ,продължаваща в бронята е уникално решение-шапка им свалямП.П. добре де-а ми отговорете кво има да им се тунингова на тези стопове- квото и да сложиш ша е селско-просто тунинг заради самия тунинг е кич/според мен/.Аз ако имам прелюд 4 генерация и спойлер няма да му сложа-съвършения дизайн много трудно може да се барне и да остане елегантен.Голфа бил добър за тунинг !?:wub: -ми като е дърво как няма да носи разни шарении

Редактирано от F18 Hornet

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Мисля си че жълтите халогени не си пасват :hondarulez: Или иначе това вече е кола ново поколение :wub: П.П.Не ме кефят и събраните в центъра на задницата ауспуси :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

Страхотен дизайн :hondarulez: - чупката на фара ,продължаваща в бронята е уникално решение-шапка им свалямП.П. добре де-а ми отговорете кво има да им се тунингова на тези стопове- квото и да сложиш ша е селско-просто тунинг заради самия тунинг е кич/според мен/.Аз ако имам прелюд 4 генерация и спойлер няма да му сложа-съвършения дизайн много трудно може да се барне и да остане елегантен.Голфа бил добър за тунинг !?:wub: -ми като е дърво как няма да носи разни шарении

и аз винаги се чудя какво ли ще измиослят за следващ модел че да се хареса повече ама успияват хората. а относно тунга със сигурност ще има неща които ще го направят още по-голям звяр :( .а черният капак ако беше и карбнов щеше да е......:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest crx-fan

Браво!!! Дизайнерите са се постарали повече.Харесва ми много И аз съм привърженик на CRX-а но това което виждам е уникално!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

много странно, но предницата в първия момент ми заприлича леко на mitsubishi Evo VIII, дори стоиката на колата малко ... малко :hondarulez:колата си е красавица !! :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GReddy

хаха Бенджи не се и самнявам че ще си оставиш CRX-a ако ти предложа бартер.Аз сам сигурен че и дори и най върлия фен на която и да е друга марка автомобили,при вида на тази красавица не не красавица, а при вида на това произведение на искуството ще стане фен на HONDA.Пак и дано да ти предложат такъв бартер. :hondarulez: .Можеш ли да си представиш с какво око ще те гледат в Ямбол :wub::(:huh::huh:Това го пожелавам на всеки.

Редактирано от GReddy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

ееееее,дойдохме си на думата......... :hondarulez: невероятна е!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Horse

:hondarulez: по принцип съм превърженик на CRX но за тоя модел съм навит да правя бартер :wub:

И аз бих се прежалил :( Колата е страхотна и изглежда доста различно от това, което гледахме преди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

На мен пък ми прилича малко на Акурата която се продава в момента - купето, маи е доразвит дизаина от нея. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Бати колата много е красива а и като гледам дисковете колкото са големи отпред толкова и отзад баси и брембото и чудо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iVo_BMW

Сивик 8-а генерация версия COUPE Si малиии мниго е яка тази кола пичове. ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

като гледам това купе си мисля какво ли ще изкарат за CRX?

и ставам нетърпелив :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest neshto

ами то изложението в Чикаго е сега и ето и live камера :worthy: изгледа от камерата може да се мести и увеличава, а хондата е на въртящ се подиум и се вижда доста добретук

Редактирано от neshto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vtec

НАПРАВО СЕ ИЗКЕФИХМНОГО Е ЯАКА!!!:worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lefthanded

И въпреки, че е последното от чертожната маса на HONDA, виждам много елементи, които продължават многогодишната традиция и почерк. Например блендата, около мястото за рег. номера отзад е като на моята любима 5-та ген. ACCORD. Страшен е този CIVIC....... :worthy::drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ludemir

отзад стоповете сам ги виздал ве4е.задния капак прили4а малко :dry: на цкласата на : антикрилото и задницата малко на селика ама отпред си е направо оргазам; ма6ина от всиакаде :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

Чак сега разбрах защо си сложил такъв аватар ADH :dry: The new line HONDА :lol:

Редактирано от Vaso

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...