Jump to content
kosio1

Здравеите колеги

Recommended Posts

здравеите колеги от доста време сам буквално влюбен в хонда сивик но не мойех да си я позволя е вече този проблем го няма и сам се спрял на сивик от 95 година ще сам ви страшно благодарен ако ми кажете за какво трябва да гледам докато си избирам моята хонда а също и да ми кажете магазин и сервиз кадето да я обслужвам в софия интересува ме колко излиза и смяната на консумативите ремаци свещи масла и т.н ще съм ви много задължен за всяка информация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kosio1

Виж първо това ;)

mersi mnogo za infoto mnogo mi pomogna a ima6 li ideia kolko struvat konsumativite i smianata im

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a ima6 li ideia

Имам :angry: А ти имаш ли идея това за какво служи? :angry:
извинявам се по навик кво да правиш ще сам ти благодарен ако ме осветлиш по вапроса с консумативите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Масло Esso 10 W 40 (колата беше карана все с такова и реших да продължа традицията - вече около 6000 км не е изгорила и капчица масло) + филтри: маслен, въздушен, горивен - 70 лв - всичко сам смених... върви на пушка :)!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси много за инфото а да ми кажете читави сервизи и магазини щото доколкото знам не са много хората който разбират от японски коли а нямам намерение някои да ми опропасти колата ;);)

Редактирано от kosio1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest samux

Ми ако си от София търси ис форумите OMБРЕ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси много за инфото а да ми кажете читави сервизи и магазини щото доколкото знам не са много хората който разбират от японски коли а нямам намерение някои да ми опропасти колата :):)

КОЛЕГА, АКО САМО ПОГЛЕДНЕШ ТЕМИТЕ С ТЕХНИЧЕСКИ ВЪПРОСИ, ЩЕ ВИДИШ ТЕМИ КАТО "какво масло да ползваме" , " консумативи, цени и препоръчвани марки" и т.н. Подозирам, че още 3-4 подобни въпроса или теми ако пуснеш и администраторите ще ти се карат..Никой не обича да повтаря и дъвче 20-те новобрански въпроса...Айде със здраве и ЧЕТИ!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...