Jump to content
Guest Slayer

Блъснах гуркото Сивикче :(((

Recommended Posts

Guest Slayer

Съболезнования, колега, ама нали знаеш - "Който гледа внимателно - печели обезателно"Дано ти я направят като оригинална и за малко пари :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_huliganka

Не искам да се засягаш от това, но преди няколко дни един заблеял удари моята хонда:angry: И ми идеше да му извия врата! Защото само аз си знам колко лишения ми струваше да я имам !Хайде умната за напред! Нищо ти няма на колата за нула време ще я оправиш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най лошото е че немам каско и ся требва да вадя пари да си го ремонтирам.

Извинявай,колега,но не смятам,че това е най-лошото!!!Нищо лично!Наистина и от мен същото пожелание-УМНАТА за напред! Редактирано от desap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти работа.... по принцип на всеки може да се случи, но когато си зад волана трябва парво пътя да гледаш а след това какво има около него ако ме разбираш.... и мен много пъти ме е било яд, че немога да огледам някоя пищна девойка краи пътя, но предпочитам аз да съз здрав и Хондата ми пред това да си оплакна окото за има няма 5 секунди... Умната занапред!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vektor

Хахаха,миналата седмица и аз за малко да цункам една S500,приятно тунингована.Заблеях се по една Онда 6-та и спрях на 10см.от Мерсала.......Занапред внимавай,че стават и по лоши работи,когато от пред е пешеходец не кола......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

ами тоя с Полото разплака ли се и отпред и отзад ударен?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sobi3sk1

Важното е човек да не пострада!Ламарини се изправят!Най лошото е че немам каско и ся требва да вадя пари да си го ремонтирам, не знам още колко ще излезе ма нема да е под 700 лева....Мисля че доста под 700лв може да минеш с ремонта ако е само жулнат калник и счупена броня!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съжалявам колега ,но както казват колегите ламарини се правят ,ще я оправиш и помен няма да има ,но е неприятно и си казваш защо трябваше.Не ,4е аз не се заглеждам ,но имало да става ,както аз преди година пишех SMS по Цариградско и се забих в един Мерцедес и резултата беше калник ,фар ,броня , мига4, преливник,казан4е за вода , радиатор и акт ,а на мерджана само пукната броня ,по здрав се указа !!! и от тогава не пиша SMSi :( та така ,4е желая ти успех и скорошно въстновяване , важното е да сме живи и здрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, каското ти е най-малката грижа. по-добре си вземи поука, нека ти е за урок и другия път не блей, ами гледай ко стаа пред тебе! Нали затва сме шифиори.Пешеходците, те са зяпачите.По-кофти тръТката е, че сигурно са ти зели точки и са те глобили, а на нас малсдите карачи точките и кинтите са ни дефиците ;)...ама спокс, ше я оправиш.И занапред - пътя, а не тротоара да гледаш. Умната :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъди радостен, че ти се разминало само с тенекета.Ами ако имаше и пострадали хора. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз преди година пишех SMS по Цариградско и се забих в един Мерцедес и резултата беше калник ,фар ,броня , мига4, преливник,казан4е за вода , радиатор и акт ,а на мерджана само пукната броня ,по здрав се указа ;) и от тогава не пиша SMSi ;)

Абе не че те съдя, ама ....... да говориш по телефона докато шофираш е едно, ама да пишеш смс ..... братле, много безотговорно си постъпил, нищо лично, но е така :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по принцип карам с хенсфри но ако сучайно сьм го забравил и някой ми звьнне гледам да спра и да проведа разговора, а за смс-си в колата да пиша по време на движение дори и не сьм си го помислял :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз преди година пишех SMS по Цариградско и се забих в един Мерцедес и резултата беше калник ,фар ,броня , мига4, преливник,казан4е за вода , радиатор и акт ,а на мерджана само пукната броня ,по здрав се указа !!! и от тогава не пиша SMSi ;)

Абе не че те съдя, ама ....... да говориш по телефона докато шофираш е едно, ама да пишеш смс ..... братле, много безотговорно си постъпил, нищо лично, но е така !!!
имало да става ,ама както казах от тогава ве4е не пи6а ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...