Jump to content
Guest nikokiss

осветлението на купето изчезна

Recommended Posts

Guest nikokiss

отскоро имам хонда акорд 1996г. дизел. преди известно време счупих ел.антената й,сега си купих нова ел.антена и при опит да я сменя ми спряха всички лампи на вратитв и на твана на колата. моля да ми кажете къде са бушоните за осветлението на купето защото преполагам че е изгорял бушона им при опитите ми да свържа антената.поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GINDAHOOD

ами доло в ляво между волана и вратата, не са бушони ами 1 бушон за осветлението на интериора :huh: 1 трябва да смениш не 30те.

Редактирано от GINDAHOOD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GINDAHOOD

ами нали е ел.антена. може би както и е станало де,нещо е укасило и е цъфнало бушончето.сигурно е едно за интериора и антената. внимаваи като я слагаш.според мен виж кой е бушона изгорелия,махни го сложи си антената и след това бушона. поздрави ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали твоя плафон е като на англичанката, но при мойта в плафона има едни пластинки чрез които се превключват режимите на лампата - загасено , запалено, от вратата.Та тези пластинки се чупят и спира да свети.

Редактирано от Ивайло Петков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://bgphoto.net/photos/30579/o633381880911729392.jpgЕто тука се виждат ясно. Над педалите. Ако е както казва колегата от пластинки в поафона, обади се ще ти го продам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...