Jump to content
foz

Въпроси за Сивик 2.2i Ctdi

Recommended Posts

Hi

От доста време бях хвърлил око на новия Civic (от момента когато излезе де :ph34r: ) и сега ми се отдава възможност да грабна един.Понеже пътувам доста и реших да е дизел (като преглеждах темите забелязах, че повечето собственици са с бензинови двигатели) обаче това ще ми е първата дизелова кола и въобще не знам на какви километри се сменя масло филтри и т.н и ще съм ви много благодарен, ако има нещо по така да споделите.Колата ще я взимам от Германия харесах си я от една авто къща.Не мога и не искам да дам пари за чисто нова поне не и за това изпълнение което искам.Консултанта в Хонда Пл. беше не учив и незаинтересован да ми обърне нормално внимание в магазина на Хонда и тестов автомобил нямат общо взето не знам как продават, но както и да е.И да ви питам има ли нещо по специлно да гледам като я купувам?Има ли начин да разбера ако са връщани километрите ?И дали е блъскан автомобила?И да питам има ли смисъл от навигацията в БГ понеже този която съм я набелязал е с заводска навигация?

 

Публикувано изображение

 

Ето тази съм харесал. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизела е чудесен избор(избран за двигател на г.) много безшумен,а дилърите на хонда са :ph34r::lol:.........и аз дълго оглеждах за такъв сивик но ми идва дебело с нивото оборудване което искам.За удари прегледаи тук- http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=10728 .Модела е нов и съответно не е и масов,мнения за него трудно ще събереш.Но и негативни няма.......... само едно момче каза че на 20к имал криви дискове и в бултрако не му повярвали :lol: но мисля че това е изключение а не хронично. Успех и да се похвалиш с новата придобивка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aйде отново съм с Хонда Сивик :)

 

Публикувано изображение

 

Миналата седмица я взех и вече съм поръчал някои допълнителни неща от Хонда за доокрасяване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със здраве да си я караш, избора ти за автомобил е пример за останалите. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О.о и аз искам :) Честито , дълго и безаварийно да я караш :) И само на прекасвач :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Tъй както питах по горе и никои не отговори за маслото и т.н :)Намерих отговорите:На всеки 20к км се сменя маслото (6х32лв)+маслен филтър(32 лв)+въздушен филтър (70 лв)+Поленов филтър (80 лв)+Горивен филтър (80лв на всеки 40к км )+работата 50лв ~500лв Което хич не ми хареса сравнение със Тойотата ~150лв на всеки 15к, но какво да се прави :)Тhx @ GeFi и nicki :)

Редактирано от foz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tъй както питах по горе и никои не отговори за маслото и т.н :) Намерих отговорите:На всеки 20к км се сменя маслото (6х32лв)+маслен филтър(32 лв)+въздушен филтър (70 лв)+Поленов филтър (80 лв)+Горивен филтър (80лв на всеки 40к км )+работата 50лв ~500лв Което хич не ми хареса сравнение със Тойотата ~150лв на всеки 15к, но какво да се прави :) Тhx @ GeFi и nicki :)

тоя въздушен филтър да не е позлатен?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kaто ида във вторник да си поръчам предната решетка от Type R ще питам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...