Jump to content
hangman_real

купе - тунинг

Recommended Posts

бихте ли ми казали къде изработват добавки към брони, прагове и тн. Мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бихте ли ми казали къде изработват добавки към брони, прагове и тн. Мерси

при Оги ,DEVIL TUNING ама това е в София а като гледам ти си от В.Търново така ,че малко като чели ще ти е далеч .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Сливен също има доста фирми :ebanjeee:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hangman_real

и по интернет има доста модели :whistle:

ako може линк, ще съм то много глагодарен :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

утре ще съм по свободен и ще ти потърся :whistle: но ти се интересувай колко пара е тук за да не ти дойде същатата работа !

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз имам нужда от координатите на Сливенските чичковци ... разбрах че там имало доста добри ... благодарско ако някои даде координати ... и сайтове ако имат нема да е зле ... предварително благодаря !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз имам нужда от координатите на Сливенските чичковци ... разбрах че там имало доста добри ... благодарско ако някои даде координати ... и сайтове ако имат нема да е зле ... предварително благодаря :lol:

Ела до Сливен и ще те разведа.Адресите не ги знам.Ще идем на място има избор. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз имам нужда от координатите на Сливенските чичковци ... разбрах че там имало доста добри ... благодарско ако някои даде координати ... и сайтове ако имат нема да е зле ... предварително благодаря :)

Ела до Сливен и ще те разведа.Адресите не ги знам.Ще идем на място има избор. :ebanjeee:
това ще е много яко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Сливен съм бил няколко пъти и всеки път се убеждавам че има някъде там добър майсотр ,защото найситна колите там са направени качественно. Има и не чак толкова хубави ,но това беше заради лошия избор на брони прагова и т.н.**Съветвам те да се раходиш до там ,поне аз така бих направил все пак колата трябва да има прави линий. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,за Сливен и аз съм чул.Мой колега им разработва сайт в момента.Ще ти пратя скоро точен имейл адрес и координати.Много са коректни и работят с желание.Прщаш им снимка с желания модел и те действат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

www.tolytuning.com-ей го сайта,квото ти хареса ако отидеш на място се пригажда за твоята кола.при преправяне на броня от една марка кола на друга,цените са малко повисоки от тези,но пък може да си харесаш модел,който не е точно за твойта и да ти го преправят.

Редактирано от pitbuls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

www.poison-tuning.hit.bg,това е сайта ,Радостин или Илко,казвате ,че Деян ви праща :) ,доста са добри

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм заинтересаван, а и ми е мн близо!а скъпо ли работят?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...