Jump to content
puma_v_London

проблем с геометрия 5ген

Recommended Posts

колеги като купих колата предният ми капак беше нагърчен отпред много гадно и тъй като колкото и да се прави не става хубаво ми донесоха друг от германия! след като го сложих обаче има някаква разлика и не знам как да я оправим а ме увериха че капак е свален от хеч брат ми кара същия сивик мерих неговият капак и размерите са същите но моят стърчи с около 2см напред и следователно назад цялата геометрия се прее..ава а водачите които са за регулиране са най назад!!!ако някой има идея ще сам благодаренето тука на тази снимка горе доло може да добиете представа за какво говоря макар да не се вижда добреhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=195561&photo=1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам сишия проблем даже само като погледнах снимката осетих че за това става вапрос.Така аз поне истеглих малко капака на зад кам стаклото от четерите болчета на даржачите на капака с копето пак си личи но при мен вече не е толкова много ако искаш вече можеш да го издарпаш с самите даржачи :P :P :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де ама като го издурпаш назад не се ли отварят по големи фуги над фаровете в предната част на капака???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми да при мен малко се отвори фуга ама и фаровете неса ми много на място според мен малко са изкочили спрямо бронята.Еми така приятел удряна кола некачествена обработка след това.Когато се постопли малко времето ще се опитан да пребера фаровете на ватре ако стане добре хубаво но ако не и така е добре поне като спра под някои лампа не ми са струва че ми е отворен капака от издадената сянка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest puma

не при мен проблема е е 4е колата не е удряна и за тва толкова се дразня! просто капака беше натискан на затворена клучалка и беше нагъгрен иначе колата няма удар гледал сам я на квото се сетиш дали и е правилна останалата геометрия! благодаря все пак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не заблудя някого но моят сивик не е удрян със сигурност а капакът САМО МЕЖДУ ФАРОВЕТЕ стърчи малко на пред като козирка един вид над бронята около сантим - сантим и нещо. мисля че си е заводски така. Иначе всички други фуги и разтояния са си ОК.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...