Jump to content
APOLON

Ток, табло, сигнал, фарове, габарити, халогени

Recommended Posts

Здравейте колегимного ще съм благодарен, ако някои може да ми помогне... Преди около два дена си се качвам в колата..... пускам си фарове , халогении както си е нормално. По едно време забелязах , че не светят халогените, после видях , че и таблото не свети..... водих я на сервиз там откачиха единия халоген , закачихаго пак и всичко се оправи. Но вчера се качвам и какво стана , нищо не свети всичко умря- фарове къси и дълги, халогени , копче за халогени , часовник на таблото, таблото не свети и сигнала също .......... незнам какво да правя и какво може да е проблемчето. Някои ако знае нещо моля да помогне......Бушоните ги проверих не са изгоряли, крушките също са си здрави благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление 6-та генерация имат калпаво окабеляване и може някъде да имаш някоя не добре контактуваща маса!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sa8o

ако двигателя ти работи нормално - бушон или маса ти е проблема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hippo

Пичове кажете от къде да си купя централния бушон, който е 80А в кутията до акумулатора.Обикалях по Раковска, близо до Козлудуй и няма никъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ikurtev

може би имаш проблем с халогените. ти ли си ги монтира? пробвай да ги разкачис и наблюдавай дали ще има повторение на проблема. така или иначе е трудно да се постави диагноза без да се замери нещо. успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chopper1969

Скоро наблюдавах един куриоз на Голфа на един приятел. Беше се ровичкал във вътрешното осветление и беше дал на късо някакъв светодиод...всичко по вътрешното му осветление спря да свети, бушоните останаха здрави но ...всичко спря да свети докато не намерихме късото. Незнам как са направени Хондите, но може проблемът да е подобен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Бултрако :) Пич, вдигаш стара тема и задаваш въпрос който даже не е за тоя раздел :hondarulez: Ако си от София, ела да ти подаря един бушон :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Еми бате ползвам сърча и това изкочи :hondarulez: - "голям проблем с тока и захранването"Къде се намираш ти, мога да те черпя една баничка с боза за бушончето? Пиши ми Л.С. ако искаш.П.С. А да, от София съм, сега ще си попълня профила. :)

Редактирано от Hippo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...