Jump to content
BOSS`HOGG

Търся инфо за слагане на мотор от S2000

Recommended Posts

Колеги ако някой ми даде линк на някой форум или саит от кадето мога да си открадна малко информация за слагането на мотор от S2000 на ЦРХ ще му бъда мноо благодарен. И дали е правено някаде , някога такова нещо? Дали е възможно вобще?Рових се из гугала но нищо не можах да намеря или не съм търсил правилно.....

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото.Ще черпя на някоя срещичка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак може би е по удачно да е със задно, всв пак жълтурковците знаят какво правят!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак може би е по удачно да е със задно, всв пак жълтурковците знаят какво правят!

Да знаят , и ако беше много лесно на дали нямаше да сложат на някоя " покет рокет " задно с толкова коне :) В случая целта е да се използва потенцияла на двигателя на с2000-то , а не задното на колата - или не съм схванал правилно колегата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ако напрай такова животно със задно :lol::P ама ми се струва по удачно на сивик да е защото е по дълга базата (почти колкото на врц е)а предно нз ама малко ще се наруши баланса можеби и тия 240 коня на предно ма знам ли само предположения имам и аз съм го мислил и стигнах до извода > като имам възможност да си взема една оргинална С2000 и да не се занимавам с глупости :P иначе не е проблем да се праправи много съм го мислил сивика дори с 6-так от бмв! общо взето правиш кола наново режеш купето и ново захвашане за задния мост и т.н. незнам къде ше е резервоара после .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Някой ако напрай такова животно със задно :P:P ама ми се струва по удачно на сивик да е защото е по дълга базата (почти колкото на врц е)а предно нз ама малко ще се наруши баланса можеби и тия 240 коня на предно ма знам ли само предположения имам и аз съм го мислил и стигнах до извода > като имам възможност да си взема една оргинална С2000 и да не се занимавам с глупости :lol: иначе не е проблем да се праправи много съм го мислил сивика дори с 6-так от бмв! общо взето правиш кола наново режеш купето и ново захвашане за задния мост и т.н. незнам къде ше е резервоара после .

Резервоара под предните седалки или го правиш роудстър - двуместен :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...