Jump to content
Guest ma4o

триабва да си помагаме

Recommended Posts

Guest ma4o

та докато се пребирах от моита любима към вкащи (тоес от овча купел към дружба)по околовръсното в тази снежна буриика :P както си карам и оп свърши ми бензинчето :( и докато си седя в количката която доста бързичко почна да побелява :o и размишлявам дали да си направя една нощна разходчица до някоя бензиностанция и да попитам и за тубичка (защото нямах) :( или да званна на някои приател да ми докара от скъпоценната течност за мен в този момент, и изведнъш хоп-гледам две коли спират до мен.излизам от колата и гледам две астрички :) слизат момчетата и питат дали могат да ми помогнат с нещо :rolleyes: и аз им обясних мъката си. :P и едното момче отскочи до бензиностанцията и ми донесе бензинец :D:P няма да ви казвам колко ме развълнува този случеи :D разбрах , че все още има останали ЧОВЕЧНИ ХОРА :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Ебаси.......абе човек, за малко да си помисля, че си бил някъде в чужбина и от там пишеш! Много се учудвам, Евала.......ебаси пичовете, да спрат даже без да ги спираш. Абе верно имало все още хора в България бе, видели явно в тая снежна буря, спряла кола на Околовръстното. Логично, че никой в това време няма да си спре така и да си седи в колата. Значи имало проблем и са решили да помогнат. Ами дано все повече да стават тези хора в БГ.Проблемът е също може би, че доста повече хора биха го направили, но ги е страх. Много случай има на обрани хора на магистрали и пътища и прочее. Та някой път и да им махаш не смеят да спрат..........наистина и мен много ме впечатли историята :rolleyes: Дано повече такива хора се срещат :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Евала на мом4етата!!!!!!!Нека всеки да си зададе въпроса дали би спрял в снежна буря да помага на непознат.............На мен ми се се слу4вало подобно не6то на магистралата,но бе6е светло карах такси тогава и бях с клиенти,4овека спря 6тото преценил 4е не сме стра6ни...Има мн такива примери ама не са масово явление за съжаление :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen
:D това наистина за нашата мила родина звучи повече като виц :P кажи че се шегуваш,или си сънувал :rolleyes::o в такива случаи е редно да те пребият от бой,да ти отмъкнат касетофона,да ти разглобят колата за резервни части...........но не и това :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

При нас в Габрово редовно стават такива неща :( не е като в София, понеже е много гаден терена и на доста хора сме помогнали особено по Шипка зимата , оня ден един пич с един голям Форд с задно и с едни летни гуми , няма вадене ужас - куде са тръгнали тия хора бе :rolleyes: тия от полето не знаят ли че горе има половин метър сняг ? :D поне аз съм го правил поне някоко пъти, и за сега не ми се случвало да изпадна в такава ситуация ама никои не е застрахова :o Преди време имаше една тема дето беше за тва кои от къде е и ако има желание да си даде координатите ( мобилен телефин и т.н. ) ако някои закъся някъде да има на кого да се обади за помощ ама темата не предизвика интерес. Абе кви глупости говоря нали сме си Българи, ако закъса някои само ще минем краи него и ще си обърнем главата за да се направим че не го виждаме :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Teos

Нека бадем и ние като тези момчета поне 1 път в живота си ХОРА :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

бе6е светло карах такси тогава и бях с клиенти,4овека спря 6тото преценил 4е не сме стра6ни...

Това ще ми е много интересно да го видя - как някой спира да помогне на такси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

все още има останали ЧОВЕЧНИ ХОРА :rolleyes:

има имаааа и май се увеличават бавно но трайно! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Баси пичовете...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

Наистина е чудно при тия варварщини как са спряли :blink::blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

и аз все още немога да го повярвам :blink: и дано до няколко годинки да не ни изненадват такива постъпки :blink: нали затова сме хора :blink::blink::blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest crx-fan

За нашта мила родина звучи като виц.Но иначе евала на момчетата.Явно останали са хора в Бг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest D16A8

Ако е било в събота те са били на събора на опел на ОМВ бояна.Хвала на пичовете!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

ми незнам аз закъсах преди ОМВ-то :huh: нао няма значение ;) важното е какво направиха :bg::thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

абе не са чак толкова малко хората които помагат, завъртях се на едно място извън града, доста дале4 от всякаква помощ и доста сериозно се забих в една преспа, и все пак за 10 минути две коли спряха да ми помогнатвъв втората бяха 4 юнака по 100-тина килца, направо извадиха колата от преспата :thumbs1: и добре че не бях с хондата ....ама тва са наще пътища... извън софия в южна посока ... по 2 см лед със сняг покрит отгоре или е някаква каша по пътя и тя колата направо спира ,....хората живеещи в раиона на перник знаят за какво им говоря :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Ами аз специялно съм спирал на магистрала Тракия като видях един седам като на Демон че е спрял , но явно пича просто си беше спрял :thumbs1: Също така винаги ще спря :huh: Нека не забравяме че сме хора , за колегите от Опел , евларката :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

ама тва са наще пътища... извън софия в южна посока ... по 2 см лед със сняг покрит отгоре или е някаква каша по пътя и тя колата направо спира ,....хората живеещи в раиона на перник знаят за какво им говоря .Във Варна сме по зле,малко сняг и бедствено положение :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mind_Control

Добре де защо се учудвате толкова... сигурен съм, че и вие бихте спрели да помогнете.. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BRENDEL

Всъщност...нека се замислим колко от нас биха спрели да помогнат верно....аз мисля 4е само в определени ситуации тва може да стане...и аз да видя жена закъсала на пътя..... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...