Jump to content
manniakk

Некой се е изгаврил с хонда в мобилето

Recommended Posts

хахахахаха ...

Категория - Линейка...Допълнителна информация:тъз кола на4и си4ко има стАна 3 години носа млякото на мандрата-ина бяла няма уа ооиии. напрау е фурия сама връи-пали-дрън гасни-тсът. а за парата ша са разберем мои га дам малко по долу

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахаха много оригинално :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе с тия 1001коня,не ми пука с какво табло ще е :angry::puke:

Редактирано от vektor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Shadow^Dancer

тва табло не е на тая кола :angry: вижте че е червена, а тази на предната снимка е сива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва табло не е на тая кола :angry: вижте че е червена, а тази на предната снимка е сива.

Има ли значение какво е таблото - пасат, и въобще цялата тая безмислица как може да предизвика някакъв интерес въобще не ми е ясно...? Малоумници много - и какво от това?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прави се на интересен,но не варвиш.аз познавам много хора,които имат впе4атления от Хонда,но защо карат оше европеиски барутници-аз не знам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма простотия.Зарежи самата гавра,но тъпото е защо се допускат подобни обяви.Много хора злоупотребяват с тези неща и пускат подлъгваща информация.Би трябвало да има контрол в тези сайтове за обяви,дори в повечето страни в Европа за подаване на невярни данни се търси съдебна отговорност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма простотия.Зарежи самата гавра,но тъпото е защо се допускат подобни обяви.Много хора злоупотребяват с тези неща и пускат подлъгваща информация.Би трябвало да има контрол в тези сайтове за обяви,дори в повечето страни в Европа за подаване на невярни данни се търси съдебна отговорност.

То всичко ок,ама представете си като звънат на човека 0888 777 888!Според мен е нужен код който да получаваш чрез смс на личния си телефон.Пусни тогава такава е...на обява ако ти стиска.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest J&D

http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu=2...&f1=detailsпълна селяния.... вътре с интериора на vw.... :P

Мдааа:P!!Мисля, че това е заговор срещу града ни.Тук никой не би си и помислил дори такава гавра с марката :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле колко особености има тази кола... :lol: ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...