Jump to content

Recommended Posts

Здравейте, хонда маниаци. Регистрирах се днес във форумът и бързам да информирам, че съм голям почитател на марката и съм решил на пролет твърдо да си купувам S2000. Поради тази причина искам да обменям мнение с някой който е фен на модела. За моя голяма изненада никъде не открих какъвто и да е материал във форума за този модел, но това е така може би защото съм новак тук и не мога все още да се оправям със сайта. Колата която съм си харесал е без турбо компресор. Къде според вас мога допълнително да си тунинговам двигателя без да имам след това каквито и да са проблеми с него? Моля, ако познавате професионалист в тази област да ми дадете някакви координати.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иди на месечната среща в Пловдив на 03.02.08г НЕДЕЛЯ от 13ч ... има тема по въпроса в Общи дискусии. Там мисля ще получиш отговор на повечето си въпроси. Точно в плд има една турбинирана С2000 :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иди на месечната среща в Пловдив на 03.02.08г НЕДЕЛЯ от 13ч ... има тема по въпроса в Общи дискусии. Там мисля ще получиш отговор на повечето си въпроси. Точно в плд има една турбинирана С2000 :devil:

Къде ще се проведе срещата в Пловдив?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а защо казваш че си се спрял на двигател без турбо?нали знаеш че от магазина излизат само без турбо.всичко останало е плод на болни мозъци:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...