Jump to content
GINDAHOOD

относно хълцането !

Recommended Posts

Не е от горивото(и то не е първо качество де),при мен тоя проблем си го прави и на бензин и на газ като на бензин е много зле,на газ като че ли я усещам и не ми глъхне и хълцука толкова колкото на бензин,аз предлагам да спрем с това от какво може да е!!!За толкова години никой не го е разбрал тоя проблем така,че ме съмнява и ние да го разберем,просто свиквайте с това и си ги търкаляйте Сивиците и хич да не ви дреме :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обогатяване на сместа... това значи повече гориво, а не повече въздух."Обогатяване с въздух" е странно понятие и не бих ти препоръчал да го пробваш, ама хората са лекували главоболие с дупка в главата, така че ако искаш пробвай.Това за хълцането на бензин и газ за първи път го чувам и е доста интересно... почва да ми мяза на ЕЦУ управляващо грешно двигателя. Ама Ецу-то не греши, вервайте ми :plane: .... в този ред на мисли някой пробвал ли се е да си промие маркучите и каналите на мап-сензора? Ама не на самия сензор, говоря за маркучите и каналите покрай дросела.купих си фабричн д15-ка преди 4 месеца.... преди 2 месеца каране тук се опита да прихлъцне.... следващата събота и неделя с джони не излязохме от сервиза докато гадината не ми напусна коша. Може да ни е от бензина, бали го... ама ако беше щеше да се влияе от ниво на бензина, смяна на бензинов филтър и т.н. а то не се влияе.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest borko

И при мен присецва на газ и бензин.На колегата който му заглъхва като и подаде повече газ, причината е в запушени дюзи, но но няма нищо общо с това присецване.Със отишъл тампон на двигателя съм, но не мисля че това е причината.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ceco85 сипи си STP 12 лв е в бенз-станциите.изчиства сички лайна от системата на бенз-потока,най евтиния вариант.и после виж как е колата.един сасед кончеттото му гасне като подаде газ ,когато колата му е студена.отидахме на доктор и човека това ни посаветва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обогатяване на сместа... това значи повече гориво, а не повече въздух."Обогатяване с въздух" е странно понятие и не бих ти препоръчал да го пробваш, ама хората са лекували главоболие с дупка в главата, така че ако искаш пробвай.Това за хълцането на бензин и газ за първи път го чувам и е доста интересно... почва да ми мяза на ЕЦУ управляващо грешно двигателя. Ама Ецу-то не греши, вервайте ми :sick1: .... в този ред на мисли някой пробвал ли се е да си промие маркучите и каналите на мап-сензора? Ама не на самия сензор, говоря за маркучите и каналите покрай дросела.купих си фабричн д15-ка преди 4 месеца.... преди 2 месеца каране тук се опита да прихлъцне.... следващата събота и неделя с джони не излязохме от сервиза докато гадината не ми напусна коша. Може да ни е от бензина, бали го... ама ако беше щеше да се влияе от ниво на бензина, смяна на бензинов филтър и т.н. а то не се влияе.....

абсолютно., и аз като я докарах не го правеше.3 месеца карах тук и почна.савсем сериозно говоря.затова и се разправям и човаркам този вапрос.има нещо адски загадачнобензиновата помпа мойе ли да се влияе от горивото.мама и мръсна мойта започва да го прави като е с по малко бенз под 10 л. когато стреклата на бенза е по1ти на средата. 1 път не е продала фасон-хълцане.коли с характер ей гориво си искат не си играят :puke:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е доста стара,колега GINDAHOOD и другите с д15б2 намери ли се някакво решение относно хълцането.Имаше мнения за смяна на бубина,добавка в горивото,свещи?Моята д15б2 хълца ужасно и незнам кое да направя.Като заначало съм решил да сипя СТП добавката,дайте съвет!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...