Jump to content
RENZO

прекъсвания

Recommended Posts

филтрите са сменени когато е сменяно и маслото на 146 000 км. сега е на 155 000 , или аз имам някаква грешка какъв е точно филтъра ? къде се намира този горивен филтър ? чисти ли се ? или откаде да си намеря нов , ако всъщност е от него проблема.Мерси

Редактирано от activity

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

горивния филтър се намира под капака отпред. при двигателя. някъде под стъклото точно. едно такова черно кръгло представлява и не се чисти. сменя се. обаче виж си и свещите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега хлабави връзки в делкото. Провери си клемите в него и най вече на комутатора. Същите проблеми ги имах, от там бяха. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък хващам бас,че е от свещите,колега провери ги дори и на пръв поглед да им няма нищо,вземи някакви стари само така за проба,моята кола имасъщите симптоми като твоята,дори свещите ми бяха на 8000км демек нови,но тука в БГ има мнго ментаци затова провери ги сиурен сам че след смяната има ще се оправи кола,сложи ис свещи каквито ти ги дават за модела по каталог ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички за отговорите.Като си ида на Враца , ще свърша всичко това което казахте и аз залагам на свещите ;) Делкото да го пипам ли или да го наместа ,защото неразбирам много и може и да нетръгне повече ;) хихихих

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...