Jump to content
Guest Ceco85

Смяна на задни накладки.

Recommended Posts

Guest Ceco85

Здравеите! Та имам едно проблемче като спирам. Чува се звук на стържене отзад и си мисля, че е заминало феродото на накладките. Та въпросът ми е как се сваля барабанът отзад? В центъра под капачката има една гайка. Нея ли трябва да отвъртя? Мерси на отзовалите се!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе да не те излъжа в момента,лятото ги правих моите,ама май нищо не развивах.да така е само чукаш странично по барабана и той излиза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ceco85

Аха..аз чуках, чуках ама не ще де излезе :

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

махаш гумата и барабана трябва да излезе лесно освен ако не си опънал ръчната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е задължително да излезе лесно ... ако не е отварян няколко години хич няма да е лесно ! Мойте ги понатупах с един чук първия път и така ! Понапръскай ги с някъв спрей за ръжда в центъра .. обикновенно там залепват и ги остави да се разкиснат малко .. и после газ !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И олаби първо ръчната от купето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ръчната ми е ясно. Благодаря за отговорите! Утре ще пробвам :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. Първо си пусни ръчната, както са ти казали колегите. Почти на 100% барабаните ти ще имат ръб от вътре което няма да ти позволи даги изкараш лесно, защото разстоянието между барабана и накладките се саморегулира и при вадене накладките запират в този ръб. За случая си приготви два болта (по-дълги) мисля, че бяха М8. Погледни барабана, трябва да има два резбови отвора, там започваш да завиваш двата болта РАВНОМЕРНО и готово барабана ще започне да излиза самичък.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HondaFen

За случая си приготви два болта (по-дълги) мисля, че бяха М8. Погледни барабана, трябва да има два резбови отвора, там започваш да завиваш двата болта РАВНОМЕРНО и готово барабана ще започне да излиза самичък.

Ам баш! В петък я правих тая процедура. Зора е да пукне веднъж - чуе ли се "ПУК" - тръгва на ръка.PS. Много внимавай с накладките - има 1000 пружинки, лостчета и пластинки - да не размениш нещо, че... Най добре да се разглоби първо единия барабан, та ако забравиш нещо от къде е да има от къде да го видиш ;) УСПЕХ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...