Jump to content
kalmara

Само аз ли забелязвам...

Recommended Posts

.....неохотното спамене на "КОЛЕГАТА" hzz (регистриран на 4 януари 2008 !!!), който съвсем съзнателно ни е оспамил форума, със единствената (предполагам) цел да си продаде 17-КИТЕ !!!! (погледнете му постовете от горе на всичкото.....50 поста спам и 51-вият е обявата....)

Малииииии не мога да си намеря място сега коя тема съм чел, коя не съм, излезнах от релси !!!:cool: :cool: :rolleyes:;):)

 

Пак станахме продавалник, в който участват хора нямащи нищо общо с ФЕНОВЕ !

Моля да се предприемат някакви мерки, щото форума стана една ОГРОМНА КАША благодарение на въпросният потребител....вярно че е Off-Topic, ама чак пък толкова !?!?!?!??!???? :cool:;):);)

 

п.с. "КОЛЕГАТА" е писал в профила си че кара CIVIC 1.5....съдейки по фаровете единственият сивик, на който мяза колата от снимката е 6-та генерация.....ДАЛИ ?!?!

Публикувано изображение

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MilenaZ

46 мнения само днес??? :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kalmara

46 мнения само днес??? :rolleyes:

Sumt'n like dat....че даже и на PERSONAL PHOTO си е турил убавите джанти....сигурно с регистрацията тях е сложил и е ударил 2-3 поста с надежтата някой да му погледне профила и да го пита дали пък случайно не ги продава.... :cool: КОЛЕГА, един прост въпрос.....след като караш CIVIC 1.5 може ли е да те попитам с кой двигател си....и случайно коя година ти е колата ? :cool:Малко статистика...сега се заиграх да преброя постовете на КОЛЕГАТА и преброих следното нещо...В периода вчера - 4 поста със по 1 емотиконка в тях...иди-дойди.В периода ДНЕС - от 18:24 до 19:16 - 44 поста, от които 4 поста са на кирилица, като най-големият е "Доста е кофти това правило..." (относно правилото за 50-те поста), 4 са на латиница, които гласят "hah" ; "haha" ; "Damqn" и "Tehni4eski,2ra godina" придружени със по една емотикнока.......останалите 36 са абсолютно ПЪЛНОЦЕННИ постове с включени в тях УДИВИТЕЛНИТЕ, НЕВЕРОЯТНИТЕ, МАКСИМАЛНО 4 НА БРОЙ... (еденичен случай) ..... ЕМОТИКОНИ !!!И разбира се да не забравяме последният днешен пост със абсолютно изрядна обява, на кирилица, пълно описание, че даже и снимка......сори пич, но ако мислиш че само в раздел "ПРОДАЖБИ" си изряден и ще минеш между капките.....жестоко се лъжеш ! :cool: Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не разбрах какво ви пречи хората да си пускат обявите,нали всички печелят така.За това има отделни места за лафче и за продажби. Тая измислица е патент само на този форум..Не съм първия който прави такава критика 100%. Ако го нямаше ограничението нямаше да има и флууд.Както и да е. А за тея дето мн разбират колата е 1996 d15z6 VTEC-E.Ае колеги със здраве.А и ми е кофти за хора които нямат друга работа освен да броят постовете на другите, и най-вече никъде не пише какво трябва да съдържат постовете на членовете,минимален брой символи или и аз не знам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо мислех да пускам тема, да ви показвам защо е измислено правилото за 50те поста :cool: Спокойно колега, няма как да мине между капките :) Забелязах го вчера и понапълних кошчето с иконки :cool: Днес друг колега е пуснал репорт, поразгледах му "мненията" и го баннах. Надявам се Victor да се погрижи за останалото :cool: п.п. Имаме си вече прекрасен пример затова, защо е измислено "тъпото" правило :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не разбрах какво ви пречи ....

Ако беше попрочел някоя и друга тема, можеше и да разбереш :cool: Не се заигравай с безкрайни регистрации защото, IPто те издава :cool: Ако ползваш чуждо, ще прецакаш някого :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sting

Тъкмо мислех да пускам тема, да ви показвам защо е измислено правилото за 50те поста :cool: Спокойно колега, няма как да мине между капките :) Забелязах го вчера и понапълних кошчето с иконки :cool: Днес друг колега е пуснал репорт, поразгледах му "мненията" и го баннах. Надявам се Victor да се погрижи за останалото :cool: п.п. Имаме си вече прекрасен пример затова, защо е измислено "тъпото" правило :rolleyes:

и как е имаше ли трьпка...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма не мога да ви разбера, като тооолкова много се противите и зъбите на правилата. Ми някой да ви е стиснал за зърната да седите във форума? Айдеее хващайте си човалята и беж да ви няма по форумите, които разрешават свободния търг! Пууу, няма да се научи значи Българина да спазва... prosti pravila! :cool: ахахахаа, айдеее у лево всички флуудъри и тържаци!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Бананите са раздадени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...