Jump to content
honda_huliganka

МЕСЕЧНАТА НАБЛИЖАВА

Recommended Posts

ДОСТА ХОНДЕТА СЕ БЯХМЕ СЪБРАЛИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road Runner
Guest assfull

евала на бате Емо, напълни ми душата днес.продължавай все така и се оглеждай за бурканите :lol: аааа и да питам дроселите сложени ли са или?иначе срещичката беше много добра и времето благоприятно,ха дано и за следващата да е така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Animal

ДОСТА ХОНДЕТА СЕ БЯХМЕ СЪБРАЛИ

Това нищо не е , фингър клубя бяхме 2 коли по-малко едната е в бокса , другата е малко в тунинг мод. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Дам много Хонда много нещо! Само дето малко в повече бяха гонките иначе сичко друго ок!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iskamvitec

Дам много Хонда много нещо! Само дето малко в повече бяха гонките иначе сичко друго ок!

дам и аз се обедих че трябва да ида на сервиз..........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егати неска най-пълната среща, най-много народ сте се събрали и аз да пропусна.....еххххх че ме е яд.......ама нали знаете вица за социалистическия и капиталистическия ад... :(:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 с отсъствие. Ама пък покарах днес по хубави пътища и сори, ама не съжалявам :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отсъствалите може да повторим срещата другата неделя :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road Runner

Малко беше хладно по едно време,а имаше една хонда фенка доста май и беше топличко ,та чак кръсчето и беше вънка.Евала за ентусиазма й!!!:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest WaveMastaa

Така като гледам отсъстващите ще сме само аз, ти и колегата Огнян.....то толкова народ се е изсипал неска там, че нямам думи :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам отсъстващите ще сме само аз, ти и колегата Огнян.....то толкова народ се е изсипал неска там, че нямам думи :(

И аз пропунах , а най-лошото е че ако бях дошъл с мен щеше да е и една колежка със Селика.Нищо де ,смятам се за извинен , защото правих ремонти малко след "дрифта" и слагах едни грозни жълти аморт. с едни червени пружини.На следващата ще мина да се похваля :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и Antony ми се губеше нещо... :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малкият Бай Колио добре е снимал,май трябва да го правим фотограф на клуба :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Road Runner, нормално ли е толкова време да не се отварят клипчетата във V-box? Аз ги чакам с нетърпение и се надявам накъде да е сниман драга между Рекса ми и Пунтото. Дано там да стане ясно кой - кого ... :devil::thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Вие сте ми много интересни.тая среща имало сериозно присъствие на момичета с Хонди,а вие сте снимали само немитите коли......?как никой от вас не се сети да снима някоя готина мацка до колата й,че да има какво да сложим на Десктоп-а.......тия железа са си все същите всеки месец,но женското присъствие и внимание покрай колите е променливо.....

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова хондета на едно място. Направо ми напълниха душата! Аз само като ги гледах и ми ставаше горещо, пък и временцето беше много приятно. А ако продължават да идват повече хора ше трябва и ново място да се търси, та да може да ни събере всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и ше треа да се измисли начин да се намалят пусканията там че с толкова хора и коли лесно ще стане некоя изцепка... Както щяха да отнесат момичето дет излезе с червения сивик

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми то същото девойче писа над теб,ама я е срам да си признае :thumbs1: става и там,мястото си е добро,просто малко повече внимание и отговорност и всичко ще бъде наред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я раздуйте малко какво е станало?не мога да разбера защо продължавате да се пускате на такива гонки като се съберете?какво им мерите толкова на тия коли....?по-добре ако ще мерите нещо карайте на писта,така уменията ще вземат връх пък и ако стане нещо няма да пострадат странични хора.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо толкова не е станало . Имаше много дръпки , а колежката неволно се подаде на "пистата" ;) ... и на състезаващите се им се наложи да бият по една ръчна, че да обърнат посоката ;)

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, внимавай "милоооооо" (@veronika_HONDA), ще дойда другия път да те возя най-накрая! :РПротата с ръчните... Добре че не е имало... Изцепки ;) Браво.

Редактирано от Lililita

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите хора дето са били на срещата нищо не ми казаха, какво всъщност се е случило? Или викате няма значение - важното е какво НЕ се е случило?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

! Доста от хонда феновете са надъхани по време на гонките и правят куп простотии които за късмет до момента завършват без произшествия !аз не познавам фен дето да не е надъхан,било на опел или рено.що реши че ние сме по различни,че така говориш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на практика нищо не стана и слава богу ... иначе за създалата се ситуация си напълно прав .Просто събиранията са на булгарплод точно защото може да се правят дръпки ... и всеки който ходи там трябва да го има предвид . Сигурен съм , че колежката вече ще е по-внимателна .... както и всички останали !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobchu

съгласен съм с вси4ки вас ама няма 6анс да убедиме хората да не се пускат!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие сте ми много интересни.тая среща имало сериозно присъствие на момичета с Хонди,а вие сте снимали само немитите коли......?как никой от вас не се сети да снима някоя готина мацка до колата й,че да има какво да сложим на Десктоп-а.......тия железа са си все същите всеки месец,но женското присъствие и внимание покрай колите е променливо.....

Чакаме колежката (veronika_HONDA) да направи количката и ще и направиме страшни снимки... Какво по-хубаво от 2 страшни красавици на 1 снимка ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BAD_BOY

Радвам се за вас ,4е сте си изкарали готино.Аз нямаше как да дойда понеже Прелюда ми е в бокса за тунинг ;),но се надявам на някоя седми4на да се срещнеме,ако ме приемете естественно като нов 4лен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се за вас ,4е сте си изкарали готино.Аз нямаше как да дойда понеже Прелюда ми е в бокса за тунинг ;),но се надявам на някоя седми4на да се срещнеме,ако ме приемете естественно като нов 4лен ;)

не се притеснявай мен щом без книжка даже ме приемат значи едвали ще има проблеми :D
и аз така се надявам,а на теб да ти измислиме една книжка или поне ксрерокс ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Salamander

екстра сре6та се полу4и! преправените коли и мацките с хонди стават пове4е :D извинявам се на мацката с 4ервения сивик EG която ми предложи състезание,4е се измъкнах като калибраджия,но тряя6е да се пренесем на бояна ;) на жена не трябва да се отказва не постъпвайте като мен! ето някоя друга снимка и от мен: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=214329п.п: клип4ета после...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се за вас ,4е сте си изкарали готино.Аз нямаше как да дойда понеже Прелюда ми е в бокса за тунинг ;),но се надявам на някоя седми4на да се срещнеме,ако ме приемете естественно като нов 4лен ;)

не се притеснявай мен щом без книжка даже ме приемат значи едвали ще има проблеми ;)
и аз така се надявам,а на теб да ти измислиме една книжка или поне ксрерокс ;)
ами след един месец ще вземем да почнеме да я измисляме пък докато направа 18 дано се върже да я взема малко след това :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Salamander
няколко скромни клип4ета и от мен ;]

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станалото станало......... Миг на невнимание. Грешката е моя :hondarulez: А на количката ми й няма нищо. Само дето тоя съединител е много SHIT, иначе е ОК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станалото станало......... Миг на невнимание. Грешката е моя :) А на количката ми й няма нищо. Само дето тоя съединител е много SHIT, иначе е ОК

ама те всичките са такива, все някога трябва да почне да те кефи :hondarulez: МИЛООО :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_lv

Станалото станало......... Миг на невнимание. Грешката е моя :hondarulez: А на количката ми й няма нищо. Само дето тоя съединител е много SHIT, иначе е ОК

Е тогава значи грешката е моя, извинявам се :)другия път значи ще правиме снимки на 2те красавици обещаваме :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...