Jump to content
ivoto

Качествено почистване на салона на автомобила

Recommended Posts

Здравейте колеги!Налага ми се почистване на колата отвътре. Подът е доста замърсен, а и аз съм я карал около месец, след като я купих без стелка на мястото на шофьора. Беше се прегънала тук там и ми се събираше отпред при педалите. Чак сега си взех хубави стелки и реших да я изчистя основно. Интересувам се от качествено почистване/изпиране на пода с препарати и съответно подсушаване след това с оглед на сезона в момента. Ще бъда много благодарен, ако получа информация за места в София, където хората си знаят работата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега отиди в Младост, зад БИЛЛА има една газостанция, ГазКом се казва....там няколко пъти съм си прал седалки и други и съм адски доволен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от автомивката на Софавто, на Зимния дворец се намира :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

Аз съм доволен от автомивката на Софавто, на Зимния дворец се намира :)

порвърждавам - всичко + паста струваше 60лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Авто мивка РИЦ до мелничния комбинат. Улица Резбарска Но1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мога да ти препоръчам мивка РИЦ, тъй като съм бачкал там и знам как работят :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AERODECK

Да взема и аз да се обадя.Последно като ми миха колата отвътре ми наляха ключа за стъклата на шофьорската врата с вода и ми изгоря.За Акорд 95 USA струва 1050(хиляда и петдесет) лева.Става въпрос за Хаджията Груев във Пловдив във Кичука

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от автомивката на Софавто, на Зимния дворец се намира :)

порвърждавам - всичко + паста струваше 60лв
Да да , много добре се справят и аз съм мил 2 коли там доволен съм като се оправи времето ще карам и прелюда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nedo1

Чакай да се стопли времето ,че в тая гад сега сле 2 влизания вътре ще си е същото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от автомивката на Софавто, на Зимния дворец се намира :rolleyes:

Kолеги благодаря смятам да се възползвам . Oнзи ден детето повърна на задната седалка и е ужяз не ми се говори

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivoto
Отговорено (Редактирано)

Времето се пооправи, та не е лошо да се чуят още мнения по темата.На мен ми трябва измиване (изпиране или почистване с препарари) с подсушаване на: под, таван, врати, седалки и двигател - абе цялостно, грамотно, качествено.Моля, който дава мнения да пише къде и какви услуги е ползвал, доволен ли е от обслужването и от качеството на услугите и на последно място каква е била цената им.

Редактирано от ivoto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още един глас за автомивка РИЦ!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mi6o
Отговорено (Редактирано)

Да добавя и аз две автомивки - едната е на кръстовището на бул. Г.М. Димитров и бул. Симеоновско шосе - срещу болница Св. Лазар /централния вход на Зоопарка/ а другата - като завието от бул. Климент Охридски по бул. Андрей Ляпчев в посока Младост, има една след друга 3 автомивки, препоръчвам последната - преди реката.И на двете места съм редовен посетител и мога да кажа, че знаят за какво става въпрос.

Редактирано от mi6o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...