Jump to content
-=Гиби=-

19 годишен

Recommended Posts

воли и неволи ... "19-годишен разцепи хонда в крайпътно дърво14 януари 2008 / News.dir. bg19-годишен младеж е с опасност за живота след катастрофа заради несъобразена скорост в Бургас, пострадал е и 14-годишният му спътник.Водачът е ударил автомобила в крайпътно дърво, след което возилото се е разцепило, по чудо шофьорът и спътникът му оцелели. Инцидентът е станал снощи около 20.10 ч. на бургаския булевард «Демокрация» на изхода на хотел «Аква», поради движение с несъобразена с пътните условия скорост, самостоятелно катастрофира, блъскайки се в крайпътно дърво, лек автомобил «Хонда сивик», със софийска регистрация, управляван от 19 год. Д.Г. от Бургас. От инцидента автомобила се е разцепил на две части. Пострадали са водачът, който е с фрактура на три ребра вляво, комоцио и кръвоизлив в стомаха, и е настанен за лечение в МБАЛ Бургас, с опасност за живота. Ранен е и неговия спътник 14 годишно момче от Бургас, което е получило контузия на стомаха, настанен в МБАЛ Бургас, без опасност за живота."ае бъдете по-внимателни де :)source - www.dir.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Preludisimo

Дано не е никой от форума,а и който и да е кофти случка.ДА ВНИМАВАТЕ ЕЙ!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VitoEJ9

....И на лудите дават книжки!

Това може да се случи на всеки дори и на теб! Всеки е имал изблици през, които си е настъпвал колата дори за малко, така че всичко се случва. В случая че шофьора предполагам е неопитен поради възрастта си не трябва да дава повод да го определяш като луд. По-добре е да си извлече всеки сам поука за себе си от този инцидент, а не не дай Боже от собствена грешка на пътя. Дано водача оцелее и това да му е една голяма обеца на ухото, а спътника му да се възстанови по-бързо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

е или не е от форума , нацепили са се и имат късмета да са живи ... дано се оправят ! на тая възраст имам чувството че се правим най-много на герои ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

... дано се оправят ! на тая възраст имам чувството че се правим най-много на герои ...

Дано се оправят по-бързо.На 19 лесно се натиска газта.Колеги забраветебързото каране поне до април.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лоша работа и аз от 2-3 месеца съм с хонда и съм на 19 но трябва да се мисли поне малкичко щото белата става супер бързо!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ECU-то на хондите са програмирани да декомпозират купето на автомобила на две асиметрични половини ако сензорите засекат растително тяло на повече от половин метър в композита на двигателя. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... дано се оправят ! на тая възраст имам чувството че се правим най-много на герои ...

Дано се оправят по-бързо.На 19 лесно се натиска газта.Колеги забраветебързото каране поне до април.......
....бе понякога и по дъртите не оставаме по назад с неразумното натискане на газта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уф като се сетя кво съм правил на 19 и то не с кола ами с застава сигорно господ ми е бил навигатор :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Geo_2000

аз и сега дет още немам книжка натискам колата па е един смешен Ситроен 1.4 75 коня комби, а като съм с мойта пфф на 900кг 110 коня лели бог да ни пази с тея скокливи коли :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DVD

страшна работа става по пътищата. лошото е че и да се пазиш колегите на пътя не те пазят особено тези с лъскавите коли и големите джипове дето си мислят че пътя е техен. лошо е че са се ударили добре е че е в дърво а не в друга кола. дано се оправят момчетата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано се оправят,та да си вземат поука.ЗАЩОТО СА ВИНОВНИ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ECU-то на хондите са програмирани да декомпозират купето на автомобила на две асиметрични половини ако сензорите засекат растително тяло на повече от половин метър в композита на двигателя. :)

Ти сериозно ли :) а за момчетата, дано се оправят ..... пък после мен ме бъзикат, че над 50км/ч било непостижимо за мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички фенове. Преди бях се регистрирал, но си забравих usera-a i pass-a и се регнах наново.Аз съм от Бургас, на 21 и живея точно където е станала катастрофата.Това лято аз се блъснах също в едно дърво в отманли,едно рибарско селище на 15-тина км. от Бургас. Сам си бях виновен, бях малко снощен, гумите ми бяха за хвърляне и най-важното - БЕШЕ МОКРО!!! И така се озовах в дървото. Тогава бях на 20, на месец шофъор, с мечтаната кола - сивик.Бях с две мацки в колата,никой не пострада.И сега от тази хонда на момчето баща ми ще вземе казанчето за чистачките и кутията за филтъра,да ги сложа на мойта.Защото този с пътната помощ ми е приятел и мъкна и моята хонда.И баща ми иска да продава сивика и ми е много болно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай колега, ама според мен това, че е било мокро, хич не е най-важното на фона на другите две неща, които си споменал...

...бях малко снощен, гумите ми бяха за хвърляне

Пак го помисли ..

Най-важното е, че сте живи и здрави, но е добре да се правят изводи, преди да се случи необратимото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еи много кофти ама на който каквото му е драснато.имам един вапрос това момче оправи ли се

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ECU-то на хондите са програмирани да декомпозират купето на автомобила на две асиметрични половини ако сензорите засекат растително тяло на повече от половин метър в композита на двигателя.

Понеже вече получавам няколко лични съобщения ;) с въпрос относно техническият ми гений и дали в горепостната фраза има истина, искам да уточня - това НЕ Е вярно, не ми е известно ECU наистина да има такива способности. Неуместен черен хумор от моя страна. Всички прилики с действителността са случайни. Само ECU-то на моята кола декомпозира купето и то само при сблъсък с други обекти. Моля, не ми пращайте повече съобщения с въпрос на тази тема. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте вече разбрахте и за мойта катастрофа в дърво...Та аз видях сивика след катастрофата и даже му взех единия сенник и облегалките отпред.Колата беше разцепена много зверски.незнам как са оцелели момчетата просто,господ е бил с тях.Това е бил НАЙ-ЗАПАЗЕНИЯ сивик 95г. който съм виждал някога,все едно излиза от магазина с наилоните.добре че е имала 2 еърбега иначе не ми се мисли.имам 3 снимки на колата ще ги пусна тия дни като си ги кача от телефона на компа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така става с безрасъдни колеги като не мислят,и най-лошото е че и невинни загиват :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Brutalism
http://www.snimka.bg/profile.php?view_albu...album_id=227094 незнам дали става така номера още не съм слагал снимки, ако не стане ще пробвам пак.аз седнах в колата да си взема някви джиджавки и колата на кантар напред - назад,помислих че ще се обърна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре че са живи!!! Това да се удариш в дърво е най-лесно, трудно е на 19 с готина кола да се придържаш към нормалното каране. И на мен ми беше тежък крака когато си взех книжката ама след 2 инцидента естествено не толкова тежки почнах да карам с нормална скорост и да си гледам по машината всичко. Както баща ми казваше докато ме учеше да карам едно време колата е машина за убиване в неправилни ръце. Дано се оправят бързо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...