Jump to content

Recommended Posts

Значи проблема в колата е че втората и третата свещ се омасляват и под тях явно има някаква част или уплътнение, което трябва да се смени. "Пръстени с гарнитура и капак" ли се казва тази част? За D13B2. Още нещо, кое точно е лява втулка на рейка, ако може да го видя на снимка или на чертеж и ако е за смяна и не се смени може ли да откаже волана по време на движение и да стане голяма беля?Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къде се омасляват свещите на електродите или горе на капака на клапаните

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опа,може и да не съм разбрал.ако е това което колегата предполага,наистина са едни пръстени за смяна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свещите горе, в улеите, където са завити влиза съвсем малко масло. Значи от предишния собственик още знам че тази втулка е за смяна, но той ми каза че не е опасно и не е наложително да се сменя. Засега няма странни шумове. Понеже съм решил да сменям консумативи ще сменя всичко, което е нужно за да съм по-сигурен в колата. Спрях се на сервиза на Апостолов тук в Бургас, цените не са шокиращи, както съм чел тук от други теми, вчера проверих.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много поздрави на Стоян и се радвам че не съм те разбрал.това наистина не е страшно.успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...