Jump to content
gogul

Да ви питам нещо?

Recommended Posts

Оглеждах днес един Civic хеч 5ген., и ми направи впечатление че няма надпис на задната/петата/ врата както имат някой. Задължително ли е да е изписано "Civic" и значи ли това че е пребоядисвана колата? Иначе много ме грабна,друго-вътре видях че е с барче и подглавници на задната седалка,това някаква модификация ли се води,гледам на доста коли им липсват тия неща?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята и тя няма надписи одзаде само емблема си има. Обаче нямам нито барче нито подглавници. Мисля че на някой коли надписа за който говориш "Сивик" е като стикер одзаде и може просто да са го махнали или да е паднал не е задалжително да е пребоядисвана. Ако ти е харесала няма кво да му мислиш :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gogul

Не предполагах ,че може да е стикер ,някой с такъв надпис може ли да каже? Чакам само да се стопи снега за да я пробвам .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен със шкурка не виждам с какво ще го махнеш тоя надпис колега гледай на трудно достъпни места ако е пребпядисвано там ще има разлика макар че ако е направено добре няма какво да се косиш че е пребоядисана стига да не е боядисвана върху ръждата както обичат да правят автоджамбазите :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...