Jump to content
Guest ppd980

регистрация на инвалид

Recommended Posts

Guest ppd980

каква е врътката ако ми продават кола рег на инвалид и трябва да я карам с пълномощно? трябва ли да плащам мито след като мине срока на пълномощното?

Редактирано от ppd980

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

каква е врътката ако ми продават кола рег на инвалид и трябва да я карам с пълномощно? трябва ли да плащам мито след като мине срока на пълномощното?

НЕ! Караш си колата 3 години, след което тя става твоя собственост (ако си направил предварителен договор за покупко-продажба). Пълномощното е със същата валидност (3г.). На всичкото отгоре през тези 3 години имаш право и на други благинки като да караш без винетки и да не плащаш данък!Аз съм с ивалидна кола и с пълномощно. Преди да я взема всеки ми разправяше, че ще имам проблеми в Сф с куките, но до сега да чукна на дърво не съм имал никакви пробс! На всичкото отгоре съм и с търновска регистрация, така че като цяло май си струва :thumbs:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

А какво става, АКО през тези три години (т.е. докато инвалидността тече) инвалида почине ?! :mellow:

Едни казват че, СЛЕД изтичане на инвалидността (трите години демек) се намират наследниците на инвалида и се прехвърля колата на "твое" си име и няма проблем; други казват че след като е починал инвалида по време на инвалидността, НЯМА шанс след това да се прехвърли колата на твое име - няма наследници, няма нищо и трябва да се плати митото на колата ако искаш да я прехвърлиш на твое си име !!!:thumbs:

Трети казват че според различни закони (излезнали в различни периоди от времето разбира се ==> нали НЕпрекъснато излизат все нови и нови простотии... :worthy: ), различно се реагира.

 

Кое последно е вярно ?! :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

аз знам че ако почине инвалида преди тия 3 г. за да можеш да я караш трябва да платиш митотоНО много хора май правят така - продължават да я карат с талона като ченгетата незнаят дали е умрял инвалида тоест ... нямаш проблеми и като минат тия 3 години тогава я префърляш и разбира се почваш да плащаш данък НО :thumbs: има хора които са засечени така с умрели и не обявили това инвалидии въпреки всичко си е далавера щото даже и да почине кво от това най лошото е да те накарат да платиш митото което и без това преди си спестил така че действай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ppd980

Мерси много :thumbs:

Редактирано от ppd980

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

и въпреки всичко си е далавера щото даже и да почине кво от това най лошото е да те накарат да платиш митото което и без това преди си спестил така че действай

Далавера е та е чудо :mellow: Аз преди време бях намерил една Сивик 5-а генерация Седан VTi (EG9-ка демек) - 160 коня :huh: И не я взех именно по тази причина - инвалидно вкарана, изтекла е инвалидността, НО - инвалида починал !!! 20 души питах и 20-те ми казаха различни версии, като най-много повтаряната беше че ТРЯБВА да платя митото на тази кола, а митото и излиза 4800лв :worthy: , което е УЖАС ;);) И именно поради тази причина се отказах от нея :blink: А НЕ ме устройва примерно, да дам НЕмалко пари за една кола, да я карам регистрирана на името на умрял инвалид и всеки момент да тръпна да не стане проблем, да ме накарат да платя митото - НЕстава ! Най-добре да си е рег-ната на твоето собствено име - вярно, плащаш данъци туй - онуй, но пък ти е спокойно на главата, никой нищо НЕможе да ти каже и при евентуална ПРЕпродажба хем по-лесно се продава, хем и по-висока цена има.Това по междодругото де... :thumbs:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ALEXANDER 1

и въпреки всичко си е далавера щото даже и да почине кво от това най лошото е да те накарат да платиш митото което и без това преди си спестил така че действай

Далавера е та е чудо :mellow: Аз преди време бях намерил една Сивик 5-а генерация Седан VTi (EG9-ка демек) - 160 коня :huh: И не я взех именно по тази причина - инвалидно вкарана, изтекла е инвалидността, НО - инвалида починал !!! 20 души питах и 20-те ми казаха различни версии, като най-много повтаряната беше че ТРЯБВА да платя митото на тази кола, а митото и излиза 4800лв :worthy: , което е УЖАС ;);) И именно поради тази причина се отказах от нея :blink: А НЕ ме устройва примерно, да дам НЕмалко пари за една кола, да я карам регистрирана на името на умрял инвалид и всеки момент да тръпна да не стане проблем, да ме накарат да платя митото - НЕстава ! Най-добре да си е рег-ната на твоето собствено име - вярно, плащаш данъци туй - онуй, но пък ти е спокойно на главата, никой нищо НЕможе да ти каже и при евентуална ПРЕпродажба хем по-лесно се продава, хем и по-висока цена има.Това по междодругото де... :thumbs:
Ами какво стана с тая кола?vti 160коня?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ALEXANDER 1

аз знам че ако почине инвалида преди тия 3 г. за да можеш да я караш трябва да платиш митотоНО много хора май правят така - продължават да я карат с талона като ченгетата незнаят дали е умрял инвалида тоест ... нямаш проблеми и като минат тия 3 години тогава я префърляш и разбира се почваш да плащаш данък НО :thumbs: има хора които са засечени така с умрели и не обявили това инвалидии въпреки всичко си е далавера щото даже и да почине кво от това най лошото е да те накарат да платиш митото което и без това преди си спестил така че действай

АМИИИИ да си чувал случайно че митниците ги конфискуват лекичко такива?Няма такъв филм спасението е само предварителен договор но инвалида или наследниците могат да си вземат автомобила но трябва да ти изплатят сумата в предварителния договор колата не се продава дори и с предварителен договор тои е само застрховка за парите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Ами какво стана с тая кола?vti 160коня?

Случката беше преди 9-10 месеца, т.е. отдавна.

 

До колкото разбрах, тия "симпатяги" (бяха от Монтана, а колата беше регистрирана на инвалид от Врачанския район) са успяли да направят някакви врътка и са я дали на някакво момче от Пловдивския край, а той им дал някаква БЯЛА Сиера и някакви пари подхвърлил.... Нещо такова подочух.

 

Ето за тази красавица ставаше дума :mellow::thumbs:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

АМИИИИ да си чувал случайно че митниците ги конфискуват лекичко такива?

Точно така !Специално за тази VTi-ка дочух от достоверен източник че е спирана ДВА пъти от движение, с решение от Монтанския съд ! :worthy: Другото нещо което беше че, самият талон на автомобила беше скъсан на ДВЕ (едната част с инфото за автомобила, а другата - тази за собственика и), под претекст че "детето си игра и го скъса" :blink::mellow: Кой знае дали не е била и залагана в някоя заложна къща...Просто беше много мътна историята с тая кола :thumbs:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Няма такъв филм спасението е само предварителен договор но инвалида или наследниците могат да си вземат автомобила но трябва да ти изплатят сумата в предварителния договор колата не се продава дори и с предварителен договор тои е само застрховка за парите.

Точно така, ама нали се сещаш, че в този предварителен договор се пише някаква доста по-голяма сума от реалната, която си дал за колата. На практика си пишеш сумата на колата с митата и всички други екстри ... даже ако можеш си напиши цена за VTi-ka пък нека ти искат после обратно това дето си взел на тяхно име :mellow::thumbs: ...иначе незнаех какво става при смърт на инвалид преди да е изтекъл този период, но си мислех, че тогава вече действа договора за покупко-продажбата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ppd980

Последно какво е спасението. Офертата е добра, от автокъща е колата, скоро внесена. Кога се прави този предварителен договор и какво трябва да гласи? Някаква калуза в случай на смърт или?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

аз знам че ако почине инвалида преди тия 3 г. за да можеш да я караш трябва да платиш митотоНО много хора май правят така -  продължават да я карат с талона като ченгетата незнаят дали е умрял инвалида тоест ... нямаш проблеми и като минат тия 3 години тогава я префърляш и разбира се почваш да плащаш данък НО  :thumbs:  има хора които са засечени така с умрели и не обявили това инвалидии въпреки всичко си е далавера щото даже и да почине кво от това най лошото е да те накарат да платиш митото което и без това преди си спестил така че действай

АМИИИИ да си чувал случайно че митниците ги конфискуват лекичко такива?Няма такъв филм спасението е само предварителен договор но инвалида или наследниците могат да си вземат автомобила но трябва да ти изплатят сумата в предварителния договор колата не се продава дори и с предварителен договор тои е само застрховка за парите.
конфискуват ти телевизора на тебДА ще я конфискуват ако се осетят и тогава пак няма да ти я конфискуват ами ще те накарат да платиш митотоа като вземаш кола на името на непознат инвалид я вземаш с с ГЕНЕРАЛНО пълномощно и със съгласието на всички наследници че нямат претенции към колата И ако нещо стане че ти я вземат да ти възстановят парите които си дал те тия овтокъщите трева пасат та не знаят как се пише нотариално заверено пълномощно за колаТА - като се осети работата че отива на куцо с това пълномощно я прехвърляш точно за 1ч. колата и разбира се плащаш мито :mellow::worthy: ADH - ако инвалида е вече умрял съм съгласен да не си слагаш главата в торбата ама аз говоря ако инвалида сичко му е ок че си заслужава опита да се спести митото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

Последно какво е спасението. Офертата е добра, от автокъща е колата, скоро внесена. Кога се прави този предварителен договор и какво трябва да гласи? Някаква калуза в случай на смърт или?

абе в автокъщата правт това всеки ден не му мисли те ще го напишат както трябва САМО дано е читава къщата че да не те мотат с некви невалидни документи за инвалидност и т.н.но си мисля че ако колата е вече с номера много ти дреме имаш си пълномощното и си караш колата ако стане нещо си я префърляш на твое име и плащаш митотокоето означава че трее да земеш колата на такава цена че като платиш митото да не стане супер скъпа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ALEXANDER 1

Няма такъв филм спасението е само предварителен договор но инвалида или наследниците могат да си вземат автомобила но трябва да ти изплатят сумата в предварителния договор колата не се продава дори и с предварителен договор тои е само застрховка за парите.

Точно така, ама нали се сещаш, че в този предварителен договор се пише някаква доста по-голяма сума от реалната, която си дал за колата. На практика си пишеш сумата на колата с митата и всички други екстри ... даже ако можеш си напиши цена за VTi-ka пък нека ти искат после обратно това дето си взел на тяхно име :mellow::thumbs: ...иначе незнаех какво става при смърт на инвалид преди да е изтекъл този период, но си мислех, че тогава вече действа договора за покупко-продажбата.
ами после трябва да се плати мiтото(ако не дай си боже инвалида почине)иначе колата се конфискува в 3 месечен срок ако имаш предв. договор се 'спасяваш' от наследниците и инвалида да не кажат 'аз му я дадох да я карат а тои помисли че е негова'(примерно) както си с пълномощно така може да ти го анулират за 10минути и 5лв. и да се пусне колата за издирване(има и такива хора)ама ако инвалида почине си плащаш мито ако искаш да остане колата твоя и по етапен ред си я регисрираш. Редактирано от ALEXANDER 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

...И не я взех именно по тази причина - инвалидно вкарана, изтекла е инвалидността, НО - инвалида починал !!! 20 души питах и 20-те ми казаха различни версии, като най-много повтаряната беше че ТРЯБВА да платя митото на тази кола...

Процедурата ако умре инвалида е следната:

1) ако са минали 3-те години (ако скоро ще минават, може без проблем да се изчака) се отива при нотариус със следните документи - гражданско състояние на инвалида (мисля и на жена му), смъртния акт и при сключване на договора за покупко-продажба от другата страна трябва да присъстват всички наследници на инвалида (жена и деца, тези които са описани в гражданското му състояние). И така ти придобиваш собственост

 

2) ако не са минали 3-те години, винаги може да си прехвърлиш инвалидна кола на твое име САМО ако си платиш митото !!! ако случайно инвалида е починал погледни 1)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

ами после трябва да се плати мотото(ако не дай си боже инвалида почине)иначе колата се конфискува в 3 месечен срок ако имаш предв. договор се 'спасяваш' от наследниците и инвалида да не кажат 'аз му я дадох да я карат а тои помисли че е негова'(примерно) както си с пълномощно така може да ти го анулират за 10минути и 5лв. и да се пусне колата за издирване(има и такива хора)ама ако инвалида почине си плащаш мито ако искаш да остане колата твоя и по етапен ред си я регисрираш.

ти сега го удари на надприказванеколко коли си купил така че знаешне можеш с договор за покупко продажба защото имаш некъв срок след договора мисля че беше 1 месец да я прехвърлиша в ГЕНЕРАЛНО ПЪЛНОМОЩНО се пише че ти имаш право да я продаваш на 3 лице на самия себе си да ебеш вътре мацки и квото си искаш а наследниците са се отказали от всякви искове към тая кола в противен случай трябва да ти изплатят няква сума абе кво ли си чатя с наддумковцикато толкова разбираш обясни му на човека и да те послуша и после да те почерпи за полезните съвети които му даваш Emko така е ама сме в България и при тия на кат дето висят може и без наследници и без смъртен акт и без даже да си ти там да си я префърляшаз там купих навремето една кола и като видях договора даже не беше моя подпис там а да не говорим за на продавача ама се тая нали нотариуса е ударил печата :thumbs::mellow::worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ALEXANDER 1

Доста,мисля че са повече от 10(точно инвалидни) последната я дадох декември04 иначе в България има всякакви чалъми 300-400лв при нотариус може за твоита кола да ми изкарат пълномощно камо ли ако си е моя аз обяснявам как е закония път. а като умре инвалида се издава смъртен акт после наддумнико тои отива в данъчно есграон и прочее и наследниците трябва да платят митото и ако не КОНФИСКУВАТ колата намират те и вдън земя ПРОБВАЛ съм да не платя аз не съм от тия дето обичат да ПЛАЩАТ просто няма как да я караш тая кола имаш си я може да си ходиш на село,за риба,из квартала,най-много да я дадеш на части.ТЯ Е НЕЗАКОННА.БЕЗ регисрация талона е не валиден като те спрат за проверка на документите и гориш(100 до 300лв и ти вземат книжката от 1 до 6 месеца а може и повече и те прехвърлят на криминална щом си без номер)или трябва да подкупиш куките 1-2-3пъти и няма да стане с рушвет и ще те гепат.ами като си толкова тарикат земи пробвай.аз едвам се отървах от една такава инвалидна преупълномощих купувача сислед като беше умрял инвалида преди да изтекат 3 години и стана така(2500лв)си плати човека.Иначе ти лошо.И много бъркаш докато минат 3-те години може само генерално да си преупълномощаваш кого щеш и примерно като умре инвалида през 3-те години и наследниците са се отказали в твоя полза от колата(колата става в твоя само че трябва да и платиш митото) докато не платиш въпросните плащания от които е бил освободен инвалида колата е незаконна и като се забавиш се издава заповед за конфискуване ако не се конфискува се обявява за крадена и ако те хванат в нея те съдят за кражба дословно ти перефразирам закона колега.Ти да не си мислиш че си открил топлата вода бе "те куките не знаят че е инвалидна " ами да не знаят ако случайно не ти чукнат егн-то за справка и номера на талона на колата ако няма талон сещаи се...колега накратко се опитвам да обясня че ако през 3-те години почине инвалида варянтите са 5(застрохован си с всички договори и условя и прочее от наследниците) 1 плащаш митото с лихвите ако искаш да задържиш колта 2 даваш колата на митницата ако не желаеш или не можеш да платиш 3-тия варянт е тарикатски набуташ някои невежа като го преупълномщаваш и той като отиде да регистрира ще трябва да плати(въпросното мито) ако иска да задържи колата а ти си си прибрал кинтите (моя случай) 4 продаваш я на части или нешо подобно 5 караш си я докато те хванат тва е колега сега ясно ли е.Закона е такъв мърдане няма иначе всеки ще скатава мито. :mellow: има и много начини да минеш м/у капките но ще ти излезе колкото да платиш :worthy::blink::thumbs::huh:

Редактирано от ALEXANDER 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Едно не6то пропуснахте само...По сега действа6тия закон при прехвърляне на соб6ственост са необходими декларация за гражданско състояние и дължими данъци,които се попълват година за година.Няма зна4ение дали има6 предварителен договор и так квото о6те...с него ти задължава6 инвалида да ти прехвърли собсвеноста след Х месеца.Но задължително той трябва да присъства при изповядванве на сделката след 3 годиниАко е женен негов пряк няследник е само съпругата,при смърт ако има деца и те стават негови наследници.Така 4е даже и да има декларация 4е наследниците нямат претенции по добре да не умира :thumbs: Не е ло6о да има декларация 4е автомобила е закупен изцяло с твои средства.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ALEXANDER 1

Едно не6то пропуснахте само...По сега действа6тия закон при прехвърляне на соб6ственост са необходими декларация за гражданско състояние и дължими данъци,които се попълват година за година.Няма зна4ение дали има6 предварителен договор и так квото о6те...с него ти задължава6 инвалида да ти прехвърли собсвеноста след Х месеца.Но задължително той трябва да присъства при изповядванве на сделката след 3 годиниАко е женен негов пряк няследник е само съпругата,при смърт ако има деца и те стават негови наследници.Така 4е даже и да има декларация 4е наследниците нямат претенции по добре да не умира :thumbs: Не е ло6о да има декларация 4е автомобила е закупен изцяло с твои средства.

ДА днес съм напривил точно пет 5-за 2 автомобила данъчни декларации и за гражданско състояние чл.226 е точно а може и да те упълномощят да си ги изкаращ сам ако не си упълномощен отиваш при някои селски кмет защото кметът на село има права на нотариус.правиш си ги дори само да имаш егн и двете имена на инвалида и супруга(та) ако има и важат пред нотариуса които ти изгодвя документ че сам си си прехвърляш колата и си я регестрираш на твое име в кат нужни са данък а 2004 оценка гражданска.ама не за тва ставаше въпрос

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PoweRG

А какви са условията да вкараш кола на инвалид? Зaщото от всички страни чувам различни неща - едни казват че трябва да е под 1,5 други че трябва да е под 110 коня. Може ли някой да разясни ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

А какви са условията да вкараш кола на инвалид? Зaщото от всички страни чувам различни неща - едни казват че трябва да е под 1,5 други че трябва да е под 110 коня. Може ли някой да разясни ?

Лимита е под 2000сс и под 100 коня, до колкото знам :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PoweRG

Едновременно или едното или другото ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Лимита е под 2000сс и под 100 коня, до колкото знам  :tooth:

Корекция: 1.8 литра и 100 коня !!!НАД тази кубатура и НАД тази мощност автомобил НЕможе да се вкара на инвалид !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

Ещо едно питане:може ли регистрирана на инвалид кола да бъде прехвърлена на друг инвалид, преди изтичането на 3-те години?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ALEXANDER 1

Ещо едно питане:може ли регистрирана на инвалид кола да бъде прехвърлена на друг инвалид, преди изтичането на 3-те години?

ЩО не питате някои нотариус или да скивате саит със закони???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Ещо едно питане:може ли регистрирана на инвалид кола да бъде прехвърлена на друг инвалид, преди изтичането на 3-те години?

Преди да я регистрираш в КАТ може. Прави се новоизнос т.е. изкарваш колата, отиваш в Румъния, пиеш едно кафе и се връщаш.На митницата ти се прави констативен протокол и се издава нов митнически лист. Свързано е обаче с нерви, време и пари... :tooth: Преди време имах ядове така с Мицубишито си с един инвалид (нещо искаше да ме изнудва за парички) та с баща ми се поразходихме така до Румъния за нема нищо. Проверявайте си инвалидите, и когато вземате кола, да се подпише под документ при ваш човек нотариус, че не е давал пари за покупката на автомобила и че той и неговите наследници НЯМА да предявяват претенций относно собственоста на автомобила.Това е което знам аз. :lol: Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ALEXANDER 1

Ещо едно питане:може ли регистрирана на инвалид кола да бъде прехвърлена на друг инвалид, преди изтичането на 3-те години?

Преди да я регистрираш в КАТ може. Прави се новоизнос т.е. изкарваш колата, отиваш в Румъния, пиеш едно кафе и се връщаш.На митницата ти се прави констативен протокол и се издава нов митнически лист. Свързано е обаче с нерви, време и пари... :tooth: Преди време имах ядове така с Мицубишито си с един инвалид (нещо искаше да ме изнудва за парички) та с баща ми се поразходихме така до Румъния за нема нищо. Проверявайте си инвалидите, и когато вземате кола, да се подпише под документ при ваш човек нотариус, че не е давал пари за покупката на автомобила и че той и неговите наследници НЯМА да предявяват претенций относно собственоста на автомобила.Това е което знам аз. :lol: Успех
Точно така.Правилно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Прави се новоизнос

Свърши тая далавера с новоизноса от август :tooth: Вкарана ли е на инвалид-КРАЙНе може да се прехвърли на друг.(даже и на друг инвалид) :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest raldo

Аз направих новоизнос(реекспорт) през октомври и нямаше проблем.Но има един такъв момент,че вече искат нвалида да е до 70 години и над 90 процента инвалидност.Съшо така да има заверено копие(2 бр.) от решението на ТЕЛК.Заверено от самия ТЕЛК.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest crx-fan

Всичко в тая държава става с пари на подходящия човек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Да не отварям нова тема имам един въпрос:Какво става ако дадена кола е регистрирана на инвалид изтичат 3те години и не се прехвърли на твое име опеделено време има ли санкции и т.н :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZERO

Ми аз питах една адвокатка по този въпрос и тя ми каза че не е проблем, а като ме спират ченгетата да показвам пълномощното(поне моето е безсрочно). Друг е въпроса че в договора за предварителна покупко-продажба пише че колата трябва да се прехвърли в 7-дневен срок от изтичането на 3-те години, а вече се търкулаха 3 месеца оттогава :) На мене лично не ми се ходи в тези снегове по разни мангалски села да го търся тоз... :) Така че карам си засега така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest neshto

И моите три години изтекоха и трябва да си я прехвърля на себе си. Някой знае ли дали е достатъчно да отида до някой нотариус и да състави договор за продажба или това прави адвокат? (имам генерално пълномощно и мога да си я продам на себе си).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

neshto, малко по назад в темата мисля , че беше обяснено подробно какво става след като изтекат трите години ... препрочети всички мнения по въпроса.а ако евентуално съм сгрешил, моля да ме извиниш.br Founder :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest neshto

neshto, малко по назад в темата мисля , че беше обяснено подробно какво става след като изтекат трите години ... препрочети всички мнения по въпроса.а ако евентуално съм сгрешил, моля да ме извиниш.br Founder :unsure:

ами аз видях че хората се изпокараха кой е по-прав и има доста противоречащи си мнения, а моят въпрос е по-простичък - да ходя при нотариус направо или първо при адвокат :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

neshto, малко по назад в темата мисля , че беше обяснено подробно какво става след като изтекат трите години ... препрочети всички мнения по въпроса.а ако евентуално съм сгрешил, моля да ме извиниш.br Founder :D

ами аз видях че хората се изпокараха кой е по-прав и има доста противоречащи си мнения, а моят въпрос е по-простичък - да ходя при нотариус направо или първо при адвокат :P
Батка,има6 ли декларация от собственика за дължими данъци и (Marital status) за тази година.По4ти съм сигурен 4е няма6!!!!!!!!!Без тях нема да стане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest neshto

Батка,има6 ли декларация от собственика за дължими данъци и (Marital status) за тази година.По4ти съм сигурен 4е няма6!!!!!!!!!Без тях нема да стане.

ми нямам :D хм ми ще отида при някой нотариус, предполагам той ще ми каже какво трябва със сигурност ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...