Jump to content
Borislav_STZ

Късмет4ето от новогодишната баница?

Recommended Posts

Здравеите колеги тъи като при нас имаше доста оригинални късмети в баницата реших да драсна тази тема и нека всеки които иска се похвали какво е намерил в своята бани4ка : :drunk: на мене ми се паднаха 2 късмета от които единият беше за един приятел. Първият беше Тоиота селика (за моя пр) а другият беше Колата с Жената .Между другото имаше един късмет които се падна на то4ният 4овек и беше супер оригинален ! Но нека тои сам да каже какъв е бил късметът му говоря за Респект(Валио) нека тои да се похвали :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Открих си ЗДРАВЕТО аз в баничката :drunk: и сега съм здрав като една машина :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахаз ударих "Джакпота" :drunk::fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пффф аз не ядох баница май съм се прецакал я нова кола да ми се беше паднало я нещо друго яко :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Коледа ми се падна парата, а сега - нова кола и (странен късмет): #1 (кой сега е номер едно!@#)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее аз забравих да кажа на моита пр кво и се падна напрао ..... 1година без секс ужас се едно на мене се падна тоя късмет :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм теглил късмет "Банан за Росен" (така се казвам) - как от всичките 50 късмета успях точно този - незнам :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Мързелът на тебе ти приляга, но таз година от тебе ще избяга" По коледните банкети все ми се падаше "работа" и "кариера".Само работа за мене :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз събрах де що има пари, пак ми се падна много работа :fun: , а като за награда нова кола :fun::drunk:п.п. От късметите с простотийте ми се падна ПТП :dj: , каквото все още нямам :fun:

Редактирано от sCoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък оср@х баницата, ама ме спасиха с едни бутерки с късмети. Ама пък бати късметите (по ред на изтегляне) - еротика; сливова с туршийка; мисля, че обичам жена си и "най-големите пияници", бати късметите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ще съм с нова кола.Публикувано изображение

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щастлива новината те чака:за теб ще бъде песен бракът.Еми на мен тва ми се падна :hondarulez: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Плюй си на петите и далече беж, че очаква те годеж!" - как да не се депресирам на нова година :worthy::hondarulez: друго ми се падна секса и любовта :worthy: (доста свързано с горното)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Стига ти тая награда парата на тебе се пада!"Това ми се падна и от питката на коледа :worthy:, както и самата пара. Миналата година всичко се изпълни на 100%, явно ще се бачка здраво и тази година :worthy:Дано поне стигнат да вържа бюджета за новата "бигачка" :hondarulez: За много години на всички :whip:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене пък ми се паднаха 3 късмета: ЛЮБОВ, БЯГАЙ НА ДАЛЕЧ,ЧЕ ОЧАКВАТЕ ГОДЕЖ, И ИМАШЕ И НЕЩО ЗА БЕБЕ АМА ТО МИСЛЯ ДА ПОЧАКА........ :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Aleksandyr

И тази година отново парата ми се падна :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще се женя.... и от коледната и от новогодишната все това ми се пада.... май е сериозна работата.... само дето още няма за кого, но да се надяваме, че това ще е временно явление:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ами на коледната ми се падна "късмет във всичко" и "пари", а на новогодишната не мога да го изрецитирам точно че не помня къде съм го сложил ама с две думи "Ще раждам"! :rolleyes::rolleyes::bounce::drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да се налага да давам рушвети ми се падна новата кола :rolleyes: Така 4е на4алото е поставено,скоро ще сбъдна ме4тата си Prelude 5-та генерация.

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се падна : Апартамент и ..... годеж :rolleyes::rolleyes::bounce:Хайде на сватбитееее :drunk::drunk: Леле излезна ми късмета :punk:

Редактирано от Dakata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен нова кола:rolleyes:за мноо години на всички колеги:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

Малко юначе в къщата ще плаче и нова кола!Да се приготвям отсега! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VitoEJ9

"Иди учи, учи, учи,че ученето е пари-богат, известен и напетможе да те вземат и за кмет!" :rolleyes: Май ще трябва да залягам над учебниците! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се падна на Коледа парата,а на Нова година нова кола :fun: и нова къща с басейн :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Involver

мании, мен ми се падна.........бебе :cool::P ся цяла година жена да не видя :P:P

майна не си само ти с такъв късмет!!!! моя е същия :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...