Jump to content
M.Spasov

Предницата на моята хонда е по ниска от страната на шофйора

Recommended Posts

Здравейте колегиимам проблем с предницата на моят CIVIC, от страната на шофера е по-ниска с 2смвазможно ли е това да е от прожините на предницата или ако не е, от каде може да идва този проблем.Проверих почти сичко и проблем неоткрих. Тай като от скоро карам хонда се обраштам кам ваз за ПОМОЩ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами или е пружина или амортисьор. Закарай я на шок тест и ще ти кажат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси manniakk ама в Ботевград няма каде да го направят вече проверих.Другата седмица имам път да Враца и ще видя каде могат да го направят.Ако се окаже че, е от тези неща от каде да си купя нови и най вече качественичасти за колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

някой колега в твоя район трябва да каже. Пружини има и в форума продават...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M.Spasov

А има ли някаква разлика между предните и задните прожини и какви е по подходящо да сложазащото искам малко да е снижа отпред. Някой би ли ми препоръчал какви прожини са подходящи за мен. Колата ми е с мотор 1.3Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги - и аз имах подобни проблеми-това се получава когато колата има удар в предницата-макар и лек.моята също висеше 2 сантиметра и ме дразнеше.моите амортисьори бяха за смяна и си взех кони - и подложих между леглото на пружината и зегерката една втулка и се оправи проблема - има шанс да имаш омекнала пружина но е малко вероятно - аз смених и пружините но не се оправи-само с подлагане.предните и задните пружини са различни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

на моята машинка бяха блокирали мортисъори. Смених ги и се оправи..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички че си дадохте мнението като трагна да я правя ще ви оведомякакъв и е бил проблема.Приятно искарване на новата година на всички почитатели на марката HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

почти съм сигурен че е блонирал амортисйор имах същия проблем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз го имам сащия проблем дано да не е от удар а да е някоя прожина.

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз го имах това притеснение. сменях маншон на карето долу в дясно и дигах колата няколко пъти на крик и стоя бая време докато го умувахме, после като я пуснахме от крика и остана по-висока от страната на която я вдигах. точно толкова, 2см. като покарах няколко дена и се оправи. не знам дали е нормално, но при мен така се получи. дано да няма и нещо друго :rolleyes: някой ако има инфо да свирка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ивайло Петков

Или пък предишния собственик да е бил дебел. :)Мойта също е така макар и със половин сантиметър - в началото жена ми го забеляза. Досега не съм имал проблем от това. Не сме открили и следи от удар.

Редактирано от Ивайло Петков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...