Jump to content
franki

Проблем с пръскалките...

Recommended Posts

Помагайте колеги, до преди 1 седмица всичко си беше наред. След това явно е имало вода в системата и замръзна всичко, дори моторчетата не се чуваха. Долях вчера топла течност и се оправи, но само за задното стъкло.Моторчето на предното се чува, но не пръска. Моля някой, ако знае как да си спестя мъките да каже. Мерси предварително! Весели празници на Всички:unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

1 вариант - стискаш маркучите за да си сигурен че вътре няма замръзнало , след което пръскаш настоятелно докато се качи течност .2 вариант - откачаш предната броня /2 10ки отдолу , по болт при всяка гума , болтове в централната горна част на бронята -мисля че бяха 5/ ; след това откачаш маркучите директно от моторчето и пробваш пак да пръскаш . И тогава ако не стане вече трябва да сваляш моторчето и да търсиш проблема в него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак до сваляне на предната броня ли трябва да се стига? Ще пробвам варианта с маркучите и се надявам да стане, защото в този студ няма да свалям броня. Мерси за отговора! Някой друг ако знае нещо полезно нека сподели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest policeman

Откачи пръскалките от маркучите и ги продухай,но първо ги натопи в топла вода да се размръзят,ако са замръзнали :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намери по-топъл гараж да пренощува! След това смени водата с подходяща течност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest franki

Мерси много колеги, утре ще я мъча пак и дано се оправи. Весели празници на Всички:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се че се намесвам в темата, но имам въпрос към автора. колега, къде се намира пръскалката на задното стъкло? на мен моторчето ми работи, чува се как върти, но отзад нищо от никъде не пръска. колата ми "живее" в гараж, така че едва ли е замръзнало нещо, просто може би ми е задръстено пръскалцето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се че се намесвам в темата, но имам въпрос към автора. колега, къде се намира пръскалката на задното стъкло? на мен моторчето ми работи, чува се как върти, но отзад нищо от никъде не пръска. колата ми "живее" в гараж, така че едва ли е замръзнало нещо, просто може би ми е задръстено пръскалцето.

И при мен беше така... вземи някаква тънка желателно е стоманене жичка и ръчкай яко навътре под антикрилото е дупката и ще протече обикновено там се запушва... друг е въпроса че сега не тече яко ами само препиква :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай и някой маркуч да не се е прегънал , щото и тогава няма да пръска ако ще и 10 градуса да е вън :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми замръзна миналия ден ,ходих до една автомивка и с параструйката отледихме казанчето. Стана доста бързо а и нищо не разглобяваш :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...