Jump to content
mctailer

Въпрос за Хонда Сивик цял фар 1.8 бензин

Recommended Posts

Здравейте!Бихте ли ми казали какви възможности имам за покачване на конете на хондата ми. Моделът е този от 2007-ма със целия фар, 1.8 бензин с автоматичната скоростна кутия i-shift. 140 коня се води. Какво мога да направя за да покача мощността.Благодаря предварително.Поздрави,Илиян

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не може тоя мотор няма колектор :unsure:лят е с главата.валове за него няма -едновалка еелектроника също просто...:lol:

Редактирано от misho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тсунами Тунинг предлагат добри нитро системи с електроника на ЗЕКС.Мисля,че шот 25-50 коня ще ти е напълно достатъчен за първо време:lol:Ако си от София,отиди да ти направят оферта,хората си разбират от работата :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам такава възможности за тунинг к&н имат аир интайк и магнафлол продават генерация но са доста скъпички тоз мотор не е направен за баране и аз сам го мислил и сукал и нества няма никав симисал.Таз кола е да си е караш и когато решиш да и дадеш газ да може да и се нарадваш но до там.Аз стигнах до извода че трябва друга за правене и си зех црх-втек и едната за кране другата за гонки тва е според мен!!!

Редактирано от beast

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат твоята е наистина много нова и трудно може да се намери нещо,но вий този саит ако искаш може да има драснеш някои ред хората се занимават с тунинг мове и да знаят нещо и да ти помогнат : http://ssmotorsport-bg.com/bg/products/Hon...2-00%20B16A.htm Остани с здраве и да си караш хубавата колица :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лоша работа значи .... това точно от хонда не го очаквах ..... на къде върви светът !Все пак сигурно с много мерак може да се забоде едно турбо , но ще трябва много преправяне ;). Рязане на колектора , заваряване на фланец за турбината . За електроника евентуално VAFC/SAFC на Apexi ... Но дали си заслужава ......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...